Išskirtinis: “Beyoncé” debiutavo naują “#Flawless Blonde Shade” 2016 m. VMA

Prisijunkite prie mūsų, kai mes įsivaizduojame grožėtis Beyoncé naujausiomis blondinėmis atspalvėmis. Šią naktį Madison Square Garden N.Y.C. debiutavo 2016 m. MTV Video Music Awards raudoną kilimėlį. Be to, kad pasirodė netikėtumas šou, karalienė Bey taip pat nusprendė, kad raudoną kilimą padaro “Blue Ivy”, kaip jos nakties datą.

“Aš norėjau suteikti Beyoncei naują atnaujinimą šiam vakarui”, – sako dainininkės kolonistė ​​Rita Hazanas Stiliuje. Vasaros pradžioje mes nuvažiavo į super šviesą, kad pradėtume kurti “Formation” kelionę, o kartais “ombrė” gali pradėti atrodyti nuo datos “.

SUSIJUSIOS: Žiūrėkite “Beyoncé” ir “Blue Ivy Carter” 2016 m. VMA raudoną kilimėlį iš kiekvieno kampo.

“Bey” šešėlių atnaujinimui Hazanas pridūrė 34-metų senumo dainininko siužetus nuo šaknų. “Aš naudoju visas tos pačios blondinės šeimos spalvas, kad išlaikytų tą patį angelišką jausmą savo šešėliai”, – sakė Hazanas. “Aš taip pat žinojo, kad” Beyoncé “ketina dėvėti savo plaukus, todėl mes tikrai norėjome, kad akcentai atrodytų ir atrodytų”. Kad Bėjaus siūlas būtų blizgantis, “Hazan” iš anksto apdorojo savo meniu su “True Colour Shampoo”, “Conditioner” trio, ir blizgesys ($ 26 kiekvienam; sephora.com). Kalbėkime apie #flawless.