Šis “Victoria’s Secret Angel” kirpimas yra 2017 m. “The Rachel” versija.

Ilgieji paplūdimio bangos yra tokie patys, kaip “Victoria’s Secret Angels” parašas, kaip jų sparnai. Tačiau, kaip ir visi kiti musulmonai, modeliai taip pat nori pakeisti savo reikmenis.

Būtent tai Angel Elsa Hosk padarė praeitą vasarą, kai ji švelniai blondinai plaukdavo į karščiausių metų kirpimą: pečių laužą. Dabar, kai šiais metais vyks “VS Fashion Show”, “Hosk” atnaujino savo pjesę, suteikiant jai 90-ą dešimtmetį, kurią ji tik pasirodė “Instagram”.

Tiesiog noriu gyventi 90-ųjų sitcom ������♀️

Paskelbta elsa hosk (@hoskelsa)

SUSIJĘS: Viktorijos paslapties angelas supjaustytas jos paplūdimio bangomis

Iš šio veido išvaizda Hosk stilistas Benoitas Moeyaert aplygino modelio galus, kad jis būtų bukai ištiestas. Bet tai, ką mes esame iššaukę, yra nauji ilgai laikomi Hosk’o drabužiai, kuriuos “Moeyaert” sukūrė papildomam liftui ir tūriui. Angelo pjūvis mums primena tam tikrą Jennifer Aniston’o kirpimą, “Her Rachel” garbę Draugai simbolis, kuris buvo as 90 m. pjovimas. Per dešimtmetį “Aniston” išvaizda buvo labiausiai paplitusi salonų išpardavimas visoje šalyje.

Ir teismas iš Hoskio parašo “Tiesiog noriu gyventi 90-ųjų sitcom : person_getting_haircut_tone2: : woman_shrugging:,”Ji jaučia ir” Rachel Green “vibesą.

VIDEO: “Sneak peek” “Swarvoski” žvilgsnis į Victoria’s Secret Mada šou

Jei persvarstote Draugai iš viso “Netflix” nenorėjo, kad jūs norite gauti šį retro stilių 2017 m., “Hosk’s new cut will.