Šis triukas gali nustatyti, ar jūsų plaukai yra pakankamai sveiki, kad juos būtų galima dažyti

Tai moterio prerogatyva pakeisti savo protą, todėl nenuostabu, kad technologija pritaikyta, kad pakeistų jūsų plaukų spalvą, kad būtų paprasta. Tiesą sakant, jūsų grandinių šešėlių perjungimas yra toks švelnus, kad plaukai dažomi plaukus, kad būtų galima jį pažeisti..

Laimei visiems mums, yra paprastas būdas pasakyti, ar jūsų plaukai yra tinkamoje spalvoms būdingoje būsenoje, ar tai reikalauja tam tikro TLC prieš kitą dažų darbą. “Ištraukite plaukų skritulę lygiai ir labai įtemptai tarp pirštų”, – teigia Elizabeth Maloy, stilistė ir spalvų specialistas Niujorko “Paul Labrecque” salone. “Pridėkite vandens lašą į sekcijos paviršių, skaičiuodama, kiek laiko reikia išnykti. Jei vanduo sugeria plaukus per mažiau nei dešimt sekundžių, odelė yra pažeista ir sruogos yra per daug pažeistos, kad būtų tinkamai dažytos. “

SUSIJĘS: Geriausi plaukų kondicionieriai, kuriuos pasirinko Stiliuje Grožio redaktoriai

Jei pirmą kartą neišleidžiate, kartu su šilumos įrankių atidėjimu, Maloy rekomenduoja dviejų savaičių trukmės giluminio kondicionavimo procedūros, kad jūsų plaukai būtų slaugomi atgal į sveikatą. Kas kelias savaites pabandykite išbandyti vandens lašelių bandymą – šiek tiek drausmės, jūs būsite pasirengę eiti bronde ne kartą.