Šis paauglių dėvėjo $ 2,000 Kylie Jennerio įkvėpto kombinezono į Prom

Tai yra saugu pasakyti, kad atostogos išvyko į kitą lygį. Vis dėlto, net per antrą pasaulį pasisakymai ir atrodo raudonas kilimas – vertas protas, šis paauglių brangus ansamblis sušvelnino mūsų žandikaulius.

Tikėjimas Thigpenas, 16 metų, kuris vaidino “Lifetime” šokių realybės šou Atnešk jį!, sukrėtė $ 2,000 žvilganti, vien tik užsakytą švarką, kurį sukūrė Angelas Brinksas, be abejonės, uždarė didelę naktį. Thigpen pridūrė dar daugiau dramos į blinged-out išvaizdą su kalnų kriokliu uždengtą kaukę ir vienkartinę sijoną, kuri buvo komplektuojama su traukiniu.

kas puikus naktiniu ačiū tau visiems, kurie padėjo padaryti mano naktį super magišką! ̾ # 1400degrees # prom2k17 #blackqueen # prom2017 #prom #slay #shining #jackson #shewon #fashion #designer #instafashion #instagram #murrahprom

“Faith Thigpen” (tikrojo puslapio!) (“@ Iamstard0m”) paskelbtas įrašas

SUSIJĘS: pažiūrėkite į Kriso Jennerio “Gatsby-themed” gimtadienio bosą

Kalbant apie “realybės žvaigždės” įkvėpimą už savo pareiškimo “apdailos” apdailos, nebereikės daugiau nei Kardašiano-Džennerio klanas (konkrečiai Kylie). “Tai buvo įkvėptas” Kardashians “,” Thigpen sakė Yahoo! Stilius. “Mūsų tema buvo 1920-tieji metai Didysis Getsbis. Mano mama ir aš mačiau paveikslėlius iš “Kardashian” “Gatsby” tematikos “blinged party”, ir mes iš karto įkvėpėme! “

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Kombinezonas taip pat pakartojo Balmyono suknelę, kurią Kylie dėvėjo iki 2016 m..

 

@balmain

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Tai užtruko Thigpeną apie penkias valandas, kad paruoštos progoms, kurioms priklausė laikas plaukams ir makiažui. “Maniau, kad galutinis rezultatas buvo nuostabus!” ji tęsė. “Aš nesitikėjau, kad visi susitinka, kaip aš.” Aš mačiau, kad drabužiai ir visi gabalai kartu su ja, bet aš niekada iš tikrųjų nematė viso to iki tos nakties. Kai aš pagaliau pažvelgiau į veidrodį Aš pats buvau prarastas už žodžius ir beveik ašaromis “.

ji atitinka mano fly�� @ šuvonte

“Faith Thigpen” (tikrojo puslapio!) (“@ Iamstard0m”) paskelbtas įrašas

Slay, Faith. Sunaikinti On.