Šis nuostabus 69 metų senas modelis yra “CoverGirl” naujausias veidas

Dar viena diena, dar viena nuostabi “CoverGirl”, prisijungianti prie žymių veidų šeimos.

Šią rytą “Maye Musk” modelis buvo paskelbtas naujausiu prekės ženklo ambasadoriumi dėl “Issa Rae” ir “Ayesha Curry” kandžių, kurie buvo “Crowned” “CoverGirl” atstovai. Maye buvo modelis dešimtmečius, o 69 metų jūs vis dar galite sugauti savo darbą kilimo ir tūpimo taku šiandien. Ji turi du magistro laipsnius mitybos ir dietologijos srityje, ir jūs tikriausiai susipažinote su muskuso sūnumi Elonu, “SpaceX” generaliniu direktoriumi, įkūrėju ir bendrąja genija..

“Kai naudoju makiažą dalį savo darbo kaip modelio, manau, kad man pavargsta nuo jo, bet aš visai tai myliu. Per daugelį metų turėjau naudos dirbti su daug nuostabių menininkų, ir tai patrauklus procesas: pradedate kaip tuščia drobė, tada įvyksta transformacija, bet ten visada yra ir labai tikras ir sąžiningas gabalas “, – sako Muskas. “Manau, kad tai vienintelis dalykas, dėl kurio ilgą laiką aš dirbu šioje pramonės šakoje, mano susidomėjimas savigarbos atstovavimu. Tai yra didžioji mano kaip dietologės vaidmens dalis, padedanti žmonėms jaustis laimingi, sveiki ir pasitikintys savimi. “

VIDEO: 5 Fascinating Facts About Elon Musk

SUSIJĘS: Maye muskuso patiekalai apie tai, ką jos vaikai padarė, kol ji pakliuvom

Mada ir grožio pramonė ir toliau važiuoja namo tuo, kad amžius yra tik keletas. “Musk” yra gera kompanija, atitinkamai žvaigždės kaip Jessica Lange ir Charlotte Rampling fronting kampanijos Marc Jacobs ir NARS, o praeitais metais Lauren Hutton važiavo Bottega Veneta takais.

“Maye yra galios ir svarbos bei įvairovės ir įtraukimo grožio pasaulyje patvirtinimas”, – priduria “CoverGirl SVP Ukonwa Ojo”. “Ji nesustabdoma, ir kartu mes tik pradedame”.

 

“Musk” bus žvaigždė “CoverGirl + Olay Simply Ageless Collection” kampanijai, kurią sudaro “CoverGirl + Olay” tiesiog agresyvus senėjimo fondo pagrindas ($ 13; walmart.com), “3 in 1 Liquid Foundation” ($ 12; target.com) , ir paprasčiausiai agresyvaus tiesioginio raukšlių užkirtimo fondas ($ 13; jet.com). Galite patikrinti “Musk” pirmąjį komercinį, kuriame yra mėgstamiausias “Simply Ageless Foundation”.

Formulė yra žinoma dėl to, kad ji yra sklandi, lengvai sumaišoma, ir yra stebuklingas darbuotojas, norintis išnykti odos tonusą ir natūraliai apibūdinti suvokiamas netobulumas. Geriausia dalis? Jis skamba mažiau nei 15 USD.