Šis “Nail Salon” sunkvežimis iš tikrųjų važiuoja kur tik esate

Idėja padaryti savo nagus automobiliu gali būti neįsivaizduojama sąvoka. Gali būti staigių posūkių, niekada nepamirškite, koks baisiausias blauzdas. Tačiau “Colvon”, prabangus naujas Los Andžele įsikūręs nagų salono sunkvežimis, kuo veiksmingiau iš naujo sukuria “on-the-go” manikiūro koncepciją..

Anksčiau šį mėnesį “Colvon RV” pirmą kartą sustojo “L.A.”, siūlančia “manis” ir “pedis” klientams, norintiems prabangių grožio paslaugų pritraukti į savo įtemptus tvarkaraščius. Taigi, kaip tai veikia? “Mes keliaujame į skirtingus biurų pastatus, apartamentų kompleksus ir kolegijų studentų miestelius pagal grafiką, paskelbtą mūsų tinklalapyje,” sako “Colvon” generalinis direktorius ir įkūrėjas Emilis Christina. (Nesijaudinkite dėl išsiliejimų ir smėlių – jūsų tarnyboje sunkvežimis stovi.) “Kiekvieną savaitės dieną esame kitoje vietoje,” priduria Christina. “Mes užsiimame daugybe vaikščiojimo vietų, bet taip pat bendradarbiaujame su organizacijomis, esančiomis šalia mūsų automobilių stovėjimo vietų, kad jų darbuotojai ir gyventojai galėtų susipažinti su mūsų internetine užsakymo sistema”. Christina taip pat siūlo specialius renginius, pvz., Vestuvių dušus, gimtadienius, verslo renginius ir dar daugiau.

SUSIJĘS: “Genius” programa randa “Perfect Nail Polish” Bet koks Vaivorykštės spalva

Ir “keliaujant”, Christina reiškia stiliaus vertikalumą. Nors mobiliųjų salonų ir SPA kurčiųjų sąvoka nėra visiškai nauja (mes sakėme jums apie San Francisko “La Lacquerie” atidarymą praėjusiais metais), “Colvon” estetiniai konkurentai – tai aukščiausios klasės plytų ir skiedinių salonai rajonuose, kuriuose jis sustoja. “Christina” partnerė su internetine interjero dizaino kompanija “Havenly” sukūrė stilingą oazę, skirtą svečiams atsidurti: “Jie padėjo man pasirinkti daugybę dekoratyvinių sunkvežimio aspektų ir įsigijo medžiagas, kad ją būtų galima pristatyti”. Autokrautuvo sienos yra išklotos juodos ir baltos juostelėmis, o baldai papildo švelniu rožiniu ir turtingu auksu populiarių trijų žvilgsnių. Moteriškos spalvos vibravimas yra vazos, užpildytos rausvomis peonijomis, skirtos saldžiai liesti. 

“Nuo šiol mes galime užsisakyti iki penkių klientų vienu metu ir apie 50 susitikimų per pamainą”, – sako Christina, siūlanti įvairius nagų ir manikiūro bei pedikiūro paslaugas, skirtas nagų priauginimui ir sudėtingam menui, kurį “Colvon” manikiūrininkai prižiūri kartu su Belinda Townsend, populiaraus LA salonas (ir “Instagram” žvaigždė) “So Hot Right Nail”. Ir Belinda nėra vienintelis talentas socialinės žiniasklaidos dalyvavimo. “Mes turime penkių puikių nagų dailininkų, kuriuos radau, susisiekdami su grožio mokyklomis, skelbdama darbo skelbimus ir tyrinėdami” Instagram “nagų dailininkus”, – sako ji, pridurdama, kad jie yra parduodant rankomis sukurtus spaudinius ant jos svetainės.

SUSIJĘS: 3 Nagų dailės dizainai, kuriuos įkvėpė “Pantone” 2016 metų spalvos

Gaudyti turėsite būti L.A. srityje: nukreipkite į nailsbycolvon.com išsiaiškinti, kur bus sunkvežimis. 

Manikiūras Van
Mandagumas

Manikiūras Van
Mandagumas

Manikiūras Van
Mandagumas