Šis mirtinas tronų žaidimo simbolis beveik negrįžo naujuoju sezonu

Grįžti Sesijų žaidimas septintojo sezono sezonas yra mažiau nei mėnesį, o mūsų jaudulys yra apčiuopiamas! Tačiau vienas labai svarbus veikėjas beveik nepadarė atgal šiais laikais: Nymeria Sand.

Jessica Henwick, kuris vaidina Nymeria, buvo įvertintas kaip “Marvel’s Colleen Wing” – abu simboliai Geležinė kumštis ir Gynėjai. Taigi, ji neturėjo vietos savo tvarkaraštyje grąžinti Nymeria sezono 7 ir pasakojo Sesijų žaidimas gamintojai negalėjo žongliruoti abu.

TK
HBO

“Aš filmavau Geležinė kumštis šešeriems septynioms mėnesiams ir jie man neduos laiko “, – kalbėjo Henvikas interviu Pramogos savaitę. “[GoT] man buvo taip didžiulė mano karjeros ir mano profilio kūrimo srityje, ir aš pats norėjau sugrįžti. [A GoT gamintojas paaiškino]: “Labai svarbu, kad jūs grįžtumėte atgal, kitaip jūsų personažas tiesiog išnyks”. Taigi aš kalbėjau su “Marvel” ir man pavyko išleisti “.

Henvikas skraidė tarp Niujorko ir Belfasto (kur Sesijų žaidimas vyksta) filmuojant Geležinė kumštis, net pertraukos metu tarp Kalėdų ir Naujųjų Metų. Tai šiek tiek serojaus atsidavimas!

VIDEO: žiūrėkite 2016 m. “Emmy” raudonojo kilimo “Kostiumų kostiumus”

Kalbant apie tai, kas ateina? Henwikas pasiūlė: “Kai palikome Nymeria, ji buvo naujai suderinta su Olenna Tyrell [Diana Rigg] ir ketino pradėti karą”, – ji mums priminė. “Mes pasiimkime tose vietose, kur sustojome ir greitai patekome į nešvarius smėlinius. Šį sezoną neskaičiuojama laiko”.

SUSIJĘS: Sergimų žaidimas išleidžia 7 sezonų naująjį sezoną

Sesijų žaidimas grįžta į televiziją liepos 16 d., 21.00 val. ET on HBO. Galima sakyti, kad mes jau išvalę mūsų tvarkaraščius nakčiai.