Šis “Ex-Google” inžinierius, kuris išmesdavo atlyginimus, skatina daugiau įtraukti į “Tech World”

“Badass” moteris pabrėžia moteris, kurios ne tik turi balsą, bet ir ginčija nesvarbius lyties prielinksnius. (Be to, jie išskirtinai kietas.) Čia advokatas dėl įvairovės ir įtraukties į technologijų pramonę Erica Joy Baker kalba apie savo patirtį.

Kodėl ji bloga? Šis vyresnysis technologijos inžinierius paskelbė antraštes 2015 m. Paskelbdamas darbo užmokesčio skaičiuoklę “Google”, jos buvusiam darbdaviui. Kai kurie “Baker” bendradarbiai naudojo lape esančius duomenis, kad prašytų ir gautų daugiau teisingo darbo užmokesčio. Tačiau Baker buvo pasmerktas už savo veiksmus. Nenuostabu, ji panaudojo patirtį kaip katalizatorių savo atsidavimui remti lygybę darbo vietoje.

“Tai buvo pirmas kartas, kai kas nors kada nors kalbėjo apie tai, kaip buvo dirbti technologijų pramonėje kaip spalvoto žmogaus”, – sako Baker. “Tai buvo šiek tiek sielvartas, kad sužinojo, kad tiek daug žmonių vykdavo per visus tuos pačius klausimus, tačiau tuo pat metu tai buvo ir mano motyvacija. Turime kalbėti apie tai, nes akivaizdu, kad tai yra problema, ir mes negalime išspręsti problemų, nebent esame sąžiningi apie juos “.

“Baker” dabar praleidžia savo laiką, siekdama užtikrinti, kad technologijų įmonės gerbtų savo įvairaus pobūdžio darbuotojus. Ji taip pat yra “Girls Develop It” valdybos narė ir “Project Include” įkūrėjas, kuris yra pelno nesiekianti įmonė, teikianti įmonėms gaires įvairovės ir įtraukties paspartinimui.

SUSIJĘS: Badass moteris: transseksualų JAV kariuomenės kapitonas Jennifer Peace atveria apie savo šalies ir jos teisių gynimą

Kaip ji įsitraukė į technologijas: Bakerio mama, vaikas, naudojosi kompiuteriu kaip virtualia aukle. Kai Baker susidomėjo, ji dalyvavo dviejų dienų kompiuterių stovykloje, kuri paskatino jos aistra technologijoms. Iki 12 metų ji nusprendė, kad nori dirbti su kompiuteriais savo karjeroje.

“Kai kompiuteriai tapo labai populiarūs, buvau vienintelis mano klasėje vaikas, kuris žinojo, kaip su jais ką nors padaryti, – sako Baker. “Aš jų nebijo”.

Ką ji didžiuojasi: “Baker” ir keletas kitų žinomų moterų, tokių kaip Ellen Pao (“Kapor” centro vyriausiasis įvairovės ir integracijos vadovas), “2016 m.” Pradėjo “Project Include” technologiją. Nuo to laiko grupei pavyko pateikti realius sprendimus naujoms įmonėms, norinčioms sutelkti dėmesį į jų darbo vietų įvairovė.

“Žmonės dažnai kalba apie žodį” įvairovė “be žodžio” įtraukimas “. Manau, kad įtrauktis yra sunkiausia dalis”, – sako Baker. “” Project Include “, mes pripažįstame žmones, kurie jau yra technologijų pramonėje, kad pagerėtų jų darbas ir kad jie jaustųsi labiau įtraukiami. Aš tikrai didžiuojuosi tuo, ką mes pagamėjome “.

Įveikti kliūtis: Baker parašė ir kalbėjo apie savo patirtį, dirbdamas kaip technologinę industriją esanti afroamerikietiška moteris ir kliūtis, su kuriomis susiduria. Ji nėra svetimais, kad būtų uždrausta dėl savo rasės ir lyties.

Vienoje neseniame “TED @ BCG” pokalbyje Milane ji kalbėjo apie “susilpninti nerimo skirtumus”, o tai reiškia, kad mažumų grupėms reikia įveikti mikro ir makro agresijos bombardavimą, kad jie galėtų visą laiką sutelkti dėmesį į savo darbo vietas.

“Kaip mes galime pasiekti, tobulėti ir siekti pažangos, kai negauname galimybės kiekvieną dieną atvykti į darbą ir sutelkti visą dėmesį į tai, kaip atlikti darbą?” Baker klausia.

SUSIJĘS: “Badass Woman”: Laura Dern interviu “Border-Breaking MIT” mokslininkas Neri Oxman

Kas toliau: “Baker” siekia atkreipti dėmesį į įtraukimą darbe. Ji nori, kad daugiau kompanijų pritrauktų į savo kultūrą, o ne “kultūros fit”.

“Galimybė ateiti dirbti ir tapti autentiška savimi ir būti tuo, ką aš esu vietoj to, kas patenka į kultūrą, – tai didžiulis dalykas”, – sako Baker prieš pridurdamas, kad ji mano, kad savo naujausią Patreono vyresnioji inžinierių vadybininkė.

“Baker” prižiūri meno dėmesio globoja platformos infrastruktūros inžinerijos komandą. Šiuo metu naujas vadybininkas jaučiasi dėkingas aplinkai, leidžiančiai jai sutelkti dėmesį į savo aistra technologijoms.

“Įvairovė ir įtrauktis yra labai svarbūs, bet aš taip pat esu inžinierius”, – sako Baker. “Taigi, manau, tikrai gerai, kad dabar galiu daug laiko praleisti į inžineriją”.

Jos geriausias karjeros patarimas: “Būkite tikri savimi” Baker sako nesvarbu, prieš tai pastebėsite, kad tai kainuos. “Bet jei nori tai padaryti, jei nori išjudinti ir būti jėga, tu turi būti tikra savimi, o ne nukrypti nuo to”.

Aplankykite ericabaker.com, jei norite gauti daugiau informacijos apie naujausius “Baker” projektus.