Šis žavingas naujas viryklė yra viskas apie Toast

Skrudinta karšta tiesiogine prasme ir figuraaniškai, o jei dar nesate gurmaniškas tartino bhaktas, tada Jill Donenfeldas naujai išleista knyga, Geriau skardine, gali įtikinti jus. Tiesiog norime būti aišku, mes kalbame apie gerą medžiagą: dailūs makiažo duonai, papildyti gerai apgalvotais ingredientais, kurie apima nuo paprasčiausio sandėliukų laikiklių derinio iki sudėtingesnių priemonių.

Bet kuriuo atveju, niekada neturėtų būti įvertintas eksperimentinio kūrybinio atviru sumuštiniu, o Donanfeldo ketvirtojoje knygoje pateikiamas įprastų, įprastų receptų derinys (taip, gerai žinomas avokadas), o kai kurie iš jų yra šiek tiek daugiau eksperimentų, pavyzdžiui, “Spice” skrudintų ridikėlių ir mėtos “Feta” jogurto receptas, kuris pateikiamas žemiau. Nors šiek tiek įtraukta, yra keletas pagrindinių pranašumų, leidžiančių švelniai elgtis: ne tik mėgaudamasis jūsų bendra meile ant skrudintų ridikų, nes vakarienės štapelis yra gana lengvas ir sudėtingas. Net jei norėtumėte praleisti skrudintuvą, kiekvienas pagrindinis elementas taip pat dirba savarankiškai: patiekite skrudintus veggius kaip jaudinančią šoną ar skonį kaip skanų krevetės kepsnį.

SUSIJĘ: Christina Hendricks šeimos receptai

041315-toast-book-embed1.jpg
John Von Pamer

Prieskonių skrudinti ridikai ir mėtos Feta jogurtas

Padaro: 6 skrudinukai

Ingridientai2 šaukštai pušies riešutų ¼ šaukštelio malto cinamono ½ šaukštelio žemės kumino 1/2 šaukštelis grūdo koriandra 1 šaukštelis druskos ½ šaukštelio šviežiai maltų pipirais 3 valg. Alyvuogių aliejaus ir dar daugiau ėsdinimo čiobreliai ridikėlių (8-10) 1/3 puodelio fetos, geriausia avies pieno ½ puodelio paprasto jogurto10 mėtų lapų, grubiai supjaustytos 1,5 šaukštelio raudonos paprikos pipirinės dribsnių 1 šaukštai honey1 šaukštai citrina zest1 šaukštai citrinų sultys6 pusę colio storio gabaliukai visa kviečių duona, kepta ore su aliejumi

Nurodymai1. Įkaitinkite orkaitę iki 400 ° F ir išmaišykite kepimo popierių su pergamuoju popieriumi.

2. Mažoje sausoje keptuvėje vidutiniškai aukšta šiluma, skrudinkite riešutus, 3 – 5 minutes. Perkelkite į indą, kad atvėsite.

3. Vidutinėje dubenyje sujunkite cinamoną, kmyną, kalendrų, ½ arbatinį šaukštelį druskos, pipirų ir 3 šaukštus aliejaus..

4. Nuplaukite, stiebą, sausą ir ketvirtį ridiklius. Nuplaukite juos prieskonio aliejuje.

5. Paruoštą kepimo skardą tolygiai paskirstykite ridiklius. Kepti 15-18 minučių, kol minkštas.

6. Tuo tarpu sumaišykite fetą, jogurtą, mėtų, čili dribesius, medaus, citrinų nuosėdos ir likusius ½ šaukštelio druskos.

7. Sumaišykite skrudinukus, sumaišydami juos su mintiniu jogurtu, supjaustykite juos ridikėliais ir purškite citrinų sultimis ir keptais pušies riešutais.

Nuo Geriau skardine pateikė Jill Donenfeld. Copyright 2015 by Jill A. Donenfeld. Perspausdinta leidimo “HarperCollins” leidėjo William Morrow leidimu.

NUOTRAUKOS: “The 25 Most The Mouthwatering Instagram Accounts Follow Following