Šis 1-minutė “Hack” valo jūsų grožio blenderį ir žmonės išsiskleidžia

Kaip švarus yra jūsų grožio maišiklis?

Tai yra klausimas, kurį galėtume paminėti šią savaitę, bet, sąžiningai, iki šiol mes to nepadarėme. Ekspertų nuomone, jūs turėtumėte reguliariai sekti plovimo, masažo, pakartotinio požiūrio į “Beautyblender” (20 $; sephora.com) valymą. Jei jūsų maišiklis pradeda iš esmės atrodyti senas ir jaustis kaip jis daro savo darbą nebėra, atėjo laikas gauti naują.

VIDEO: žiūrėkite vieną “InStyle” redaktorių. Įdėkite tamsius pagrindus į testą

Tačiau keletas “Twitter” žmonių atrado naują būdą išvalyti grožio maišytuvus, dėl kurių mes persvarstome visą savo įprastą veiklą. Taigi, kas yra paslaptis? Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pamerkti maišytuvą muilu ir vandeniu, įdėti į puodelį ir mikrobangų krosnelę vieną minutę. Tai skamba šiek tiek beprotiška, bet yra įrodymų apie jo veiksmingumą. Pro patarimas: nelieskite jo, kai jis yra iš mikrobangų krosnelės, nes akivaizdu, kad vandens temperatūra pakils.

Kai kurie žmonės jau yra gerbėjai:

Kai kurie žmonės nori laikytis savo tvarkos:

Ir kiti neturi tiek daug sėkmės.

 

SUSIJĘS: tai, kaip makiažo atlikėjai naudoja savo grožio blenderius

Kaip ir anksčiau žinomas vartotojas, turite įsitikinti, kad tai padarė tiesiai maišytuvu padėkite muilu ir vandeniu (taurėje), kitaip jūs galite prarasti maišytuvą per 60 sekundžių.

Esmė? Šis naujas valymo žaidimas pasirodė esąs veiksmingas, tačiau daugelis gerbėjų nurodo, kad dėl karšto vandens galite susidurti su savimi. Kiti nustato, kad po maišymo atliekami tokie patys rezultatai, kaip paprasta valyti jūsų maišytuvą senamadiškas būdas – plakti, masažuoti, pakartoti procesą.

Nepriklausomai nuo jūsų proceso, tiesiog įsitikinkite, kad laikote švarumą prioritetu.