Žiūrėti Wilmer Valderrama žavingą žinutę mergaitei Demi Lovato po jos neįtikėtinos “Grammys Performance”

Demi Lovato buvo viena iš penkių žvaigždžių, kurie pasiėmė duoklę Lioneliui Richiei pirmadienio naktį “Grammy” apdovanojimuose, tačiau “Pasitikintys” dainininkė pavogė šou. Lovato atliko Richie’o hitą “Sveiki” ir pribloškė pasaulį savo neįtikėtinu vokalu. Savo pasirodymo metu Richie pats buvo priblokštas emocijų metu, sukrėtė “taip” ir netikėtai šaukdamas.

Kita žvaigždė, kurią perėmė Lovato atlikimas, buvo jos vaikinas Wilmer Valderrama. Aktorius pasirodė “Instagram”, kad paskelbtų savo merginos nuotrauką scenoje. “Žiūriu @ dllovato iš užkulisių .. Ir kam tu manai esi ašaros? .. Išeina iš mano akių!” Jis pavadino įrašą.

Žiūriu @ dllovato iš užkulisių .. Ir kam tu manai esi ašaros? .. Išeina iš mano akių! �� # Grammys2016

Nuotrauka, paskelbta Wilmer Valderrama (@wilmervalderrama) apie

Vėliau jis dalinosi dainininkės meme iš scenos, rašydamas “Pasaulis, dabar žinote”, žinoma, linkęs į galingą Lovato balsą.

Na … Pasaulis, dabar tu žinai … #grammys

Nuotrauka, paskelbta Wilmer Valderrama (@wilmervalderrama) apie

Sunku patikėti, kad tai buvo pirmoji “Grammy” dainos kūrėja, bet dar neįtikėtina, kad ji čia buvo pirmą kartą. Lovato papasakojo Ryan Seacrest apie raudoną kilimėlį, kad ji nenorėjo dalyvauti, kol ji pristatė, atliko ar nominuota, taigi praėjusią naktį ji buvo pirmą kartą parodoje.

SUSIJĘ: Žr. “Grammys 2016” raudonojo kilimo atvykimą

Po šio pasirodymo turime jausmą, kad jis nebus jos paskutinis.