Žiūrėti visas žvaigždes “2017 m. Amerikos muzikos apdovanojimuose” Red Carpet “

Kelly Clarkson American Movie Awards Red Carpet
Jon Kopaloff / Getty

Jonathan Borge

Lapkričio 19 d., 2017 m., 18.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jei nesate prisiderinęs prie Amerikos muzikos apdovanojimų sekmadienio nakties, kokia yra jūsų priežastis? Sesijų žaidimas yra baigtas, taigi tikrai nėra pasiteisinimų.

Mes įsipildome pačiam parodymui, kuris vyksta “L.A.” “Microsoft Theatre” ir vyksta nuo 8 val. ET “ABC”, bet visi žino visą veiksmą Pirmas nusileidžia ant raudono kilimo.

Ne tik “Tracee Ellis Ross”, kuris organizuoja televizijos laidų demonstravimą, pasiruoškite leisti jai padaryti jums LOL, bet Juoda ish žvaigždė taip pat išreikštų pagarbą mama Diana Ross, kuri vykdo sceną ir taip pat gaus “Lifetime Achievement Award”.

VIDEO: 2017 Amerikos muzikos apdovanojimai “Red Carpet Looks”

 

Christina Aguilera gerbia vėlą Whitney Houstoną ir muziką iš Asmens sargyba su savo galingu vokalu, todėl tai tikrai bus legendų naktis. Kiti atlikėjai yra Demi Lovato, Lady Gaga, Nickas Jonasas, taip pat Pink ir Kelly Clarkson, kurie kartu pasirodys scenoje..

Ir nors Bruno Marsas gali vadovauti paketui aštuoniomis nominacijomis, be moterų menininkų, nominuotų didžiausioje kategorijoje, “Metų dailininkė”, ypač sunku įsitvirtinti kitų kategorijų moterims.

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte geriausius 2017 m. Amerikos muzikos apdovanojimus.