Žiūrėti “Lady Gaga” galingus “Oskarų” pasirodymus “Til it happens to you”

Lady Gaga užsidega. Maždaug po dviejų savaičių po jos neįtikėtinos Bowie duoklės “Grammys” motina Monster grįžo į tai sekmadienio nakties 88-ojoje akademijos apdovanojimuose. “Gaga”, 29 metų, išvedė namą su galingu pasirodymu savo “Oskaro” nominuojamos dainos “Til tai atsitiks tau” kūrinys, kurį ji dokumentavo su Diane Warrenu Medžioklės aikštelė, kuris nagrinėja išprievartavimą koledžų miesteliuose.

Po pasirodymo iš viceprezidento Joe Bideno ir su ašaromis jos akyse, Gaga išstūmė emocinį himną už balto pianino (žemiau) Paskutinę dainos pusę “Grammy” nugalėtoją į sceną įtraukė grupė jaunų seksualinių prievartą išgyvenusių asmenų, kurie parodė rankomis parašytus pranešimus ant savo rankų, kad sakė tokius dalykus kaip “Ne tavo gedimas” ir “nepažeidžiamas”.

SUSIJĘS: “Lady Gaga” spalvingas “Brandon Maxwell” apdovanojimai “Oskarai” yra vienas iš penkių, kuris jam skirtas

Nors ji nesutiko su “Oskaru” dainai, Gaga (pati, seksualinės prievartos auka) buvo malonu tik pripažinti. “Ši nominacija pasakoja aukoms ir maitintojo netekusiems asmenims visame pasaulyje,” – rašo Instagram netrukus po šių metų nominacijų paskelbimo. “Ačiū AKADEMIJA už atpažįstamą žmonių, susirinkusių į šį filmą ir dainą seksualinės prievartos vardu, judėjimui. Aš ir Dianė tiesiog džiaugiuosi, kad atstovauju tiek daug GYVŪNŲ balsų”.