Žiūrėti Katharine McPhee. Atlikite Džeisoną Derulą “Nori nori manęs” prieš jį ant lūpų sinchronizavimo mūšio

Jei turite silpną abs ir švelnų šokių judesius, tada praeities nakties epizodas Lūpų sinchronizavimo mūšis buvo pritaikytas jums1 Amerikos dievaitis Alus Katharine McPhee susidūrė su dainininke Jasonu Derulo, ir mes tiesiog pasakėme, kad neišlaikėme seksualumo, ir tai padarė labai linksma šou.

“McPhee” pradėjo dirbti su Mystikal “Shake It Fast”, ir gerai, ji padarė tai. Ji net ištraukė grynuosius pinigus iš savo liemenėlių vienu tašku, kad tai būtų lietus auditorijai. Žiūrėkite įrašą iš savo atlikimo čia:

Derulo pasirinko Ginuwino “Pony” (a Lūpų sinchronizavimo mūšis standartinis) savo ruožtu ir pademonstravo savo neįtikėtiną abs ir šokių judesius – su šiek tiek pagalbos iš šerdies šliaužiklio, kurį jis nušlifavo aplinkui, kai jis ėjo per grindis.

SUSIJĘS: Katharine McPhee’s Advice for Girls yra įkvėpta Angelina Jolie

Antrojo etapo metu Skorpionas aktorė paėmė psichologinio karo kelią, pasirinkdama savo priešininko pačią dainą “Nori nori manęs”. Ji žaisdavo aplink scenos šilko meškiuką ir atskleidė savo abos jėgos, nes ji sumušė kojas virš vyro pečių. “Tai visiškai naujas Katharine tonight”, priimančiosios LL Cool J sakė. Derulo to pasekė “Rick James” klasikinio “Super Freak” vietoje, tačiau buvo aišku, kad “McPhee” tapo čempiono diržo nugalėtoju.

“Aš niekada nieko neišsipildau”, – sakė ji Amerikos dievaitis. “Aš pagaliau nugalėjau kažką!” Galbūt ji turėjo išbandyti šiuos šokių judesius Idolas!

SUSIJĘS: Stebėkite Kaley Cuoco. Atlikite Ludacris Lūpų sinchronizavimo mūšis Užmesti akį

Spustelėkite vaizdo įrašą viršuje, kad galėtumėte žiūrėti “McPhee” ir Derulo “Round 2” spektaklių iš Lūpų sinchronizavimo mūšis.