Žiūrėti Ed Sheeran Sing “Nardymas” Baby Girl pavadintas po jo

Ką darytum, jei Edas Sheeranas jums parodoje davė jums dainą??

Būtent tai atsitiko su Cooper Sheeran Smith (būtent, jūs teisingai perskaitėte savo antrąjį vardą), žaviuoju fanu, kuris sekmadienį Majamyje pasirodė Edo naujausiame “American Airlines Arena” pasirodyme. Taip, Cooper Sheeran, greičiausiai, buvo sumuštas, bet vaikinai – jai tik vienas mėnuo!

“Instagram” poste, kurį dalijasi Cooper Sheeran tėvas Rocky, mes matome Sheeran dainuoja prieš Cooper, Rocky ir jo žmona Harmony. Išgirdęs, kas šaukia: “Jos vidutinis vardas yra Sheeran!”, Dainininkė juos nurodo ir sako: “Kiek ji yra? Vienas mėnesis? Jos vidutinis vardas yra Sheeran? Aš niekada nemačiau kūdikio šio ramybės koncerte. Tiesiog pakartokite ten viską, o jūs, vaikinai, buvo garsiai, jūs dainavote, ir ji yra tik tokia rūšies kaip [žiūri aplink] … Aš myliu kūdikius! “

@steddysphotos Dėkojame už dainavimą “Cooper” vakarą! I➗ #Ed #EdSheeran #Sheeran # 831 # august30 # august30th #concert #miami #tampa #cooper #ginger #teddysphotos #miamiherald #people #enews #popcrush #frontrow #tour #divide #dive #singing #americanairlines #americanairlinesarena #perfect #shapeofyou #music #thinkingoutloud #sheerio

“Rocky” (@ rsmith49er) bendrinta pozicija

Jis pridūrė: “Koks jos vardas? Cooper. Mes ketiname dainuoti šią dainą už jus. Chorui skirtos dainos “Neskelbkite manęs kūdikio” … Žinau, kad ji yra kūdikis “, – sakė jis. “Aš norėčiau, kad visi jūs Miami šitą dainą” Cooper “giedotų dabar. Mes ketinome dainuoti taip garsiai, kaip galime nuo pradžios iki pabaigos “.

Oho!

Rocky pasirodė “Facebook”, kad išreikštų jaudulį. “Ed Šeranas, mes negavome nuotraukos su tavim, bet jūs dainuoti mano duktei buvo gana nuostabi. Mes pamatysime tave rytoj “, – rašė jis, nurodydamas, kad taip pat ketina pamatyti Šerano Orlando šou naktį.

SUSIJĘS: Avrilas Lavjenas kuria naują muziką po “ilgo atkūrimo”

Dabar tai vienas laimingas kūdikis.