Žiūrėti Carrie Underwood Naujas “Dūmų pertraukos” muzikinis video “Sveiki atvykę į stiprias moteris”

Carrie Underwood ką tik išleido vaizdo įrašą savo naujai dainai “Smoke Break” iš jos netrukus išleisto albumo “Storyteller” ir “rūkymas” yra karštas. Pirmiausia motina, kuri kovo mėnesį gimė sūnui Izaijam Michaelui Fisherui, parodo savo nepriekaištingą po nėštumo kūną senovinių kunigaikščių, viršūnių banglentes, baltos spalvos viršutinę dėžutę ir flanelę. Ji pakelia jį dulkinančiomis akimis ir kai kuriais labai ilgais blondine plauku.

Be to, kad žiūri puikiai, vaizdo įrašas taip pat gana liestis. Jame Underwood važiuoja pikapas, kuris sugenda ir jos siužetas nugriauta įvairiomis darbščių moterimis, siekiančiomis susipyninėti galais. Kaip sakoma žodžiais, kartais tiesiog reikia pailsėti pertraukai: “Ji sakė:” Aš nerūbu “, bet kartais man reikia ilgo vilkimo. Taip, žinau, kad tai gali pasirodyti blogai. Bet kartais man reikia dūmų pertraukos “,” Underwood “dainuoja choras. Jos charakteris galiausiai pasivaikščiojasi į barą ir užlipa ant scenos prieš sugrįžimą į atvirą kelią.

SUSIJĘS: Jūs neįsitikinsite, kaip grazus Carrie Underwood laukia savo naujojo albumo

“The Grammy” nugalėtojas sakė apie dainą savo “Facebook” puslapyje esančioje vaizdo įraše: “Ši daina yra tik viena iš tų istorinių dainų, kurias manau, kad visi gali būti susiję, apie tai, kaip gyvenimas yra toks drąsus ir toks gražus, kai, jei ir kada jūs iš tikrųjų sugrįžtate į kokį nors žingsnį antrą sekundę. Ir mums visiems to reikia, mums visiems reikia laiko, kad pailsėtų. “

Pasakotojas, Penktasis “Underwood” albumas pasirodys spalio 23 d.

SUSIJĘS: 15 muzikų, kurias mes pavadinome vasaros dainai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 39