Žiūrėti Alexa Chung kanalą savo vidinį Paryžiaus dieną “Longchamp” 2016 m. Pavasario kampanijoje

Didžiosios Britanijos mergaitė Alexa Chung nėra kamienai nepažįstama, todėl, kai Longchamp suporavo modelį su legendiniu fotografu Peteriu Lindbergu dėl prekės ženklo 2016 m. Kampanijos, ji nustebino jį. Dėl savo penktos prancūzų gatavų drabužių ir aksesuarų meistro kampanijos, Chung garsiai žengia per Paryžiaus Palais Royal kariuomenės pasažus, turintį kelis tranšėjos liemenes, pamainos suknelę ir parašų rankines iš naujausios kolekcijos.

Alexa Chung - Longchamp
Longchamp

Lindbergh-lensed kampanijos pagrindinis vaizdas (aukščiau), buvusi “MTV VJ” užkepta smėlio spalvos ėriukų odos tranšėjos, kartu su struktūriškai ryškiai raudonu lapeliu, pavadintu “Penelope”. Taigi, kaip šios šūvių serijos skiriasi nuo Chung ankstesnio bendradarbiavimo su prekės ženklu? Skirtingai nuo “Longchamp” graffiti-apšlakstyto, artsy 2015 metų serijos Majamyje, tai mato grįžti į savo Europos paveldą, kurio brunetės grožis padeda skleisti stilistų Alexis Roche ir Longchamp meno vadovo Sophie Delafontaine.

FOTO: “Alexa Chung” keičiasi atrodo

Žiūrėkite visą, išskirtinai, aukščiau pateiktą Stepheno Kiddo vaizdo įrašą– ir sužinosite, kaip kampanija vykdo “užkulisinius” veiksmus žemiau.

Alexa Chung - Longchamp
Longchamp

Alexa Chung - Longchamp
Longchamp

Alexa Chung - Longchamp
Longchamp

SUSIJĘS: Claudia Schiffer, Cindy Crawford ir Naomi Campbell Star “Balmain” pavasario 2016 m. Kampanijoje

Alexa Chung - Longchamp
Longchamp