Žiūrėkite “The Hot” iš 2016 “Grammy” apdovanojimų

Šiandienos 58-ojoje kasmetinėje “Grammy Awards” apdovanojimų ceremonijoje iki šiol raudonas kilimas buvo nuostabios išvaizdos choras iš Carrie Underwood, Zendaya (kuris padarė savo makiaciją šou!), Taylor Swift ir dar daugiau.

Tiesą sakant, Swiftas, kuris pasirodė su bestie ir “Bad Blood” bendraautorė Selena Gomez (“Calvin Klein”), yra tik vienas iš didžiausių dalykų, kuriuos laukiame šiuolaikinėje parodoje. Daugybė kandidatų yra atidaryta vakare su jais 1989 m albumas. Kitas garantuotas akcentas? Adele – ne tik ant raudono kilimo, bet ir scenoje, nes ji ketina dainuoti savo neseniai išleistą dainą “When We Were Young” (kuri, deja, nėra tinkama šiais metais “Grammys”, bet, deja, tik kažkas atrodys pirmyn iki kito metų šou).

NUOTRAUKOS: 2016 “Grammys Red Carpet Arrivals”

“Grammy” yra žinoma dėl nepamirštamų suknelių tiek pat, kiek nepamirštamų spektaklių, todėl negalime palaukti, kol pamatysime, kas dar žiūri į raudoną kilimą, lygiai taip pat, kaip ir scenoje. Būtinai apsilankykite čia, kad susipažintumėte su visomis drabužių detalėmis ir makiažais.