Žiūrėkite Sophia Busho šventę Baltųjų rūmų Kalėdų vakarėlyje

Net jei jūsų kvietimas bus prarastas paštu, bet vis tiek galite pasimokyti į Baltųjų rūmų Kalėdų vakarą dėl Sophia Busho. Praėjusį vakarą 34 metų aktorė ir aktyvistė dalyvavo kasmetiniame vakariniame vakarėlyje, žiūrėdama šventinį gražią baltą suknelę ir pasidalijusi keletą puikių nuotraukų iš nepamirštamo vakaro.

Vakar įvykis pažymi aštuntą ir paskutinę šventę, kurią surengė prezidentas B. Obama ir jo šeima, o Bushas, ​​aistringas išeinančio lyderio rėmėjas, turėjo išreikšti savo dėkingumą. Buvęs Vienas medis kalnas žvaigždė dalyvavo renginyje dėvėti sparkly beveik baltą suknelę, kuri nusileido ant kelio. Bushas parodė savo figūrą auksiniuoju juostiniu įtempiuoju juosmeniu ir supaprastino elegantišką ansamblį su baltuosius siurblius ir atitinkamą sankabą. Jos plaukai buvo sugrąžinti atgal, atskleidžiant jos subtilus apyrankes, nes ji pasveikino šventes.

SUSIJĘS: “Sophia Bush” mėgstamiausios šventinės dovanos duoti (ir gauti!)

Bushas pasidalino keliais šio įvykio vaizdais, įskaitant vieną iš savo ir “Kind Campaign” įkūrėjo Laureną Paulą, nes jie buvo priešais dovanų tematikos įrašą. Aktorė užfiksavo vaizdą “Paskutinė Baltųjų rūmų Kalėdinė vakarėlis su Obama”, “Ašaros”, “Juokas”, “Dėkė, ačiū, ačiū, ačiū”.

Paskutinė Baltųjų rūmų Kalėdinė vakarėlis su Obama. Ašaros Juokas Dėkingumas. Ačiū jums ačiū ačiū.

Sophia Busho (@sophiabush) paskelbta nuotrauka

Ji taip pat paskelbė prezidento B. Obamos nuotrauką, kai jis kreipėsi į savo svečius, stovėdamas prieš masyvią Kalėdų eglutę! Atrodo, kad puikus laikas buvo visi.

“Aš tikiuosi, kad tai, ką jūs paėmėte per pastaruosius aštuonerius metus, yra jūsų jėga ir jūsų sugebėjimas padaryti pokyčius, kurie pagerina amerikiečių žmonių gyvenimą. Kadangi, prieš tai pasakiau, svarbiausias” Demokratijos “biuras “CITIZEN” biuras. Ir tai nepasikeičia prieš arba po rinkimų. ” @barackobama • Tūkstantis kartų, taip. Ačiū ponas prezidentas

Sophia Busho (@sophiabush) paskelbta nuotrauka

VIDEO: Sophia Bush “Aš esu tai mergina”