Žiūrėkite pirmąją Ciara ir Russell Wilsonio vestuvių vakarėlio nuotrauką

“Ciara” ir “Russell Wilson” susiejė mazgą prieš dvi dienas, ką tik galima apibūdinti kaip pasakų ceremoniją Pekfortono pilyje Češyre, Anglijoje, o dabar žvaigždė pora mums atidžiau pažvelgė į jų žvaigždines vestuves. Šiandien jaunavedžiai paėmė “Instagram”, norėdami pasidalinti nuostabiais savo draugių nuotraukomis, įskaitant pirmąjį paveikslėlį, kuriame yra visą savo nuotaiką.

Dainininkės bridesmaids – “Matron of Honor Yolonda Fredrick-Thompson” kartu su jai priklausančiais Lala Anthony, Erica Ashe, Jamaikos amatais, Hanna Isaksson, Kelly Rowland, Sabena Toor ir Russell mažoji sesuo Anna Wilson. Visos ponios dėvėjo puikus pasirinktines “Michael Costello” sukneles. Tuo tarpu “Sietlo” Seahawks “Quarterback” užsiregistravęs draugas Scott Pickett tapo savo geriausiu vyru, taip pat pals Kenny Dichter, Jimmy Graham, Cole Hawthorne, Matthew Rodgers, Markas Rodgersas, Robertas Turbinas ir jo brolis Harry Wilson. Visi vyrai atrodė puikiai pritaikytu Giorgio Armani smokingu.

Dievas yra toks geras. Dėkojame @DennisLeupold už tai, kad užfiksavau šį specialų mano vyro @DangeRussWilson akimirką ir aš #PeckfortonCastle su mūsų vestuvių vakarėliu. #PinchMeBecauseISwearImInADreaming ❤, “Ciara užfiksavo grupės nuotrauką. NFL žvaigždė savo paties sąskaita pasidalijo tuo pačiu “gramu”, rašydama: “Dėkingas šiai įgulai. Per daug įdomus ir visa meilė, kurią galėtume prašyti!” #GroomsmenAndBridesmaids. “

Lala Anthony, Kelly Rowland, And Others

“Ciara” pamergės – “Matron of Honor Yolonda Fredrick-Thompson” kartu su jai Lala Anthony, Erica Ashe, Jamaikos amatų, Hanna Isaksson, Kelly Rowland, Sabena Toor ir Russell Wilson mažoji sesuo Anna Wilson. Visos ponios dėvėjo nuostabų juodą “Michael Costello” suknelę.

ciara / instagram

Ponia ir ponia Wilson taip pat paskelbė keletą nuotraukų iš savo ypatingos dienos, ir jie yra visiškai kvapą.

Aš tave myliu ponia Wilson!

Nuotrauka, kurią paskelbė Russell Wilson (@dangerusswilson)

#TheWilsons Photo Cred @DennisLeupold

Nuotrauka, paskelbta Ciara (@ciara)

Mes esame The Wilsons!

Nuotrauka, kurią paskelbė Russell Wilson (@dangerusswilson)

SUSIJĘS: pažiūrėkite į “Ciara” nuostabų “Cavalli Couture” vestuvių suknelę

Mes linkime šiems meilės paukščiams geriausius savo ateityje kartu.