Žiūrėkite NBC “The Wiz Live” pirmąjį plakatą!

“Emerald City” yra akiratyje “Wiz Live”!

“NBC” neseniai išleido pagrindinį meno kūrinį savo kitam tiesioginiam veiksmui: “reimagination” Wiz, aštuntajame dešimtmetyje tai pasakojo istoriją Ozo burtininkas ir juodos spalvos.

Naujasis menas demonstruoja viso pasaulio žvaigždžių grojimo skonį, įskaitant 18 metų senumo naujoką Shanice Williams kaip Dorothy, David Alan Grier kaip bailio liūtas, “R & B” žvaigždę “Ne-Yo” kaip “Tin Man” ir Eliją Kelley (” Plaukų lakas šlovė) kaip Kaliausė (aukščiau).

“Wiz Live”! sekasi NBC ankstesnių gyvų miuziklų sėkmei 2013-aisiais Muzikos garsas su Carrie Underwood ir praėjusių metų gamyba Piteris Penas, kuris staravo “Allison Williams”. Dabar tinklas taip pat šiek tiek skirtingai elgsis. Skirtingai nuo ankstesnių dviejų kūrinių, šįkart “NBC” kartu su “Cirque du Soleil” ne tik gamina “Wiz Live”!, bet atnešti įvykį į Brodvę 2016 m.

SUSIJĘS: “NBC” “Next Live Musical” bus … Wiz!

“Mums patinka ši metinė tradicija, ir mes labiau džiaugiamės nei kada nors, kad ne tik atnešime dar vieną Brodvėjaus muziką į Amerikoje gyvenančius kambarius, bet ir matome, kad ji taip pat yra ant Brodvėjaus”, – teigė NBC pirmininkas Robertas Greenblattas. “Neįtikėtinos vaizduotės” Cirque “padės gyvą” Ozo “fantazijos pasaulį atgaivinti ir parodyti šiuolaikišką šovą šiuolaikine istorija, kurią mes visi mylime”.

Į žvaigždes dainuoti taip pat yra karalienė Latifah kaip Wiz, Mary J. Blige kaip Wicked ragana Vakaruose, ir Uzo Aduba kaip Glinda, Pietų geroji ragana.

“Wiz Live”! premjera NBC 3 d.