Žiūrėkite Melissa McCarthy Sing Pocahontas ir DMX Lip Sync mūšiui

Jimmy Fallon užginčijo Melissa McCarthy lūpų sinchronizavimo mūšis Tonight Show Pirmadienio naktį ir jis galėjo ne Tikėtis epinės pasirodymų žvaigždės Bosas buvo parduotuvėje.

“Fallon” viską pradėjo saldžiu užrašu su “Melanie” prekės ženklo “Brand New Key” atlikimu su neįtikėtais pantomimedais, kuriais dėvi ritininiai žirkliai ir sunku lankytis. Tačiau McCarthy savo ruožtu nepakankamai elgėsi taip sakrališkai. Vietoj to, ji paėmė dalykus kelis kartus ir pradėjo į galingas perdavimo DMX “X Gon” Give It to Ya “, ir Fallon atrodė tikrai išgąsdinti. “Nuostabu, kad tai buvo mano vestuvių daina. Atsikėlė atmintis”, – jis juokavo, kai ji buvo baigta.

SUSIJĘS: Melissa McCarthy ir Kristen Bell pasiekia Ultimate BFF statusą “L.A. Premiere” Bosas

Kitas Tonight Show šeimininkas pasirodė aistringą Zayn Maliko “Pillowtalk” atlikimą ir netgi padavė pagalvę scenoje. Tačiau McCarthy nesiruošė tai nuleisti (nors Fallonas gulėjo ant daugelio jo dainos scenos). “Taigi aš, akivaizdu, ketinu uždaryti dainą iš Pocahontas garso takelį “, – ji paskelbė, įdėjusi porą apsauginių akinių. Pradėjus klasikinei” Disney “dainai” Vėjo spalvos “, vėjo pūtimas sukrėtė į McCarthy veidą ir plaukus, o po to atėjo žiedlapiai,” lietaus lietus ” vandens purškimo forma, įdaryta garnyras ir ūdra, lapeliai ir plunksnos. Iš ten, nors plaukiojantys daiktai greitai išsiplėtė į šiukšles ir daugybę blizgesio, tačiau McCarthy protingai dainavo per visą tai ir net uždirbo nuolatinę ovaciją iš auditorijos.

Spauskite ant vaizdo įrašo viršuje, kad žiūrėtumėte “McCarthy” neįtikėtinus pasirodymus prieš Fallon “Lip Sync Battle” metu.