Žiūrėkite Malin Akermano seksualų “žvilgančio skraistuvą” iš “New York” premjero “Billions”

Milijardai gali sutelkti dėmesį į didžiulį finansų pasaulį, bet šou Niujorko premjera žvaigždė Malin Akermanas pristatė raudoną kilimėlį didelę mados dozę.

Šiam įvykiui, kuris vyks ketvirtadienį šiuolaikinio meno muziejuje, aktorė uždirbo seksualų juodojo Tailando Nguyeno ansamblį (aukščiau) Akermanas sakė, kad ji įkvėpė pasirinkti aprangą, kuri jausdavo tikra jai, kaip ji nori Milijardai simbolis, Lara Axelrod. “Aš norėjau šiek tiek pranašumo, kaip ir Lara”, – sakė Akermanas Stiliuje. “Ji jaučiasi stipri ir manau, kad tai tinka Larai ir jos drąsa”.

Naujoji “Showtime” drama apie energiją, politiką ir pinigus Niujorko finansų sektoriuje – žvaigždės Paul Giamatti kaip JAV advokatas Chuck’o Rhoadesas, nes jis susiduria su Damiano Lewiso charakteriu, hedge fondo titanu Bobby Axelrodu.

SUSIJĘS: Malin Akerman dalijasi savo gudrybėmis išauginti savo Pixie Cut

“Darbas su Damianu buvo viena iš geriausių dalių”, – sakė Giamatti Stiliuje premjera. “Mes nesugebėjome kartu kartu dirbti visko. Ir taip, kiekvieną kartą, kai mes pasiekėme, tai buvo ypatinga diena. Ir apskritai [mūsų simboliai] nuėjo vienas į kitą. Taigi tai buvo įdomu. “

Akerman pavaizduoja Bobby’o Axelrodo žmoną Larą, o “Maggie Siff” groja “Rhoades” žmoną, Wendy – dešinę ranką moterį Bobby ir jo rizikos draudimo fondo operacijas. Taip, viskas ką tik tapo sudėtinga.

<< įveskite caption here>> Moderniojo meno muziejuje 2016 m. sausio 7 d. Niujorke. “></div><div class=
Taylor Hill / FilmMagic

Už šou “kniedės” galios kovos sklypas yra pagrindinė žinia žiūrovams. Parodos gamintojai, įskaitant Niujorko laikas apibūdinantis Andrew Rossas Sorkinas Stiliuje tai vienas iš kūrimo tikslų Milijardai buvo “nulupti užuolaidą atgal ir suteikti žmonėms vidinį vaizdą apie šį pasaulį, įtraukiant jėgas ir pinigus”.

“Aš manau, kad dažnai, kai žmonės kalba apie energiją ir pinigus, turime dvipusį vaizdą apie tai. Ir mes turime idėjų apie tai, kas yra balta skrybėlė ir kas turi juodą skrybėlę “, – sakė S.Sorkinas. “Aš manau [Milijardai] Tikrai, tikiuosi, pasireiškia idėja, kad [yra daug pilkos srities]. Ir tuo pačiu metu, [show’s] turi būti įdomus ir dramatiškas. “

SUSIJĘS: 16 naujų TV šou žiūrėti 2016 m. Sausio mėn

Žiūrėk priekabą Milijardai čia:

Prisijunkite prie dramos premjeros sausio 17 d. 10.00 val. ET “Showtime”.