Žiūrėkite Kim Kardashian’s Gorgeous Givenchy vestuvių suknelę

Nuo tos dienos, kai Kanye Vaidas pasiūlė Kim Kardashianui, pasaulis spekuliuoja, kokia dizainerė ji nusidėvėtų per praėjimus, ir po to, kai mes tai geriausiai atspėjome, suknelė pagaliau padarė debiutą.

33 metų sukneleivė nuotaka sukrėtė pagal užsakymą pagamintą “Givenchy Haute Couture” suknelę, kurią sukūrė Riccardo Tisci, nes šią savaitgalį pora sujungė šį mazgą “Forte Di Belvedere” Florencijoje, Italijoje, prieš 200 žmonių artimos šeimos minios ir draugai.

Bet Kimas nebuvo vienintelis “Givenchy”. Kai kalbama apie Kardashian klaną, mados yra šeimos reikalas: tiek dukra Šiaurė, tiek graikas jaunikis taip pat nugabeno “Riccardo Tisci” “Givenchy”, šiaurėje – žavinga mini suknele, kuri atitiko Kim suknelę ir Kanye, nepriekaištingu smokingu.

Kim ir Kanye stiliaus akimirkos visada!

Kim šiuo metu kartu su savo ankstesnėmis vestuvėmis pasirodė Krisas Humfrisas, kai sukūrė tris “Vera Wang” sukneleivius. Tačiau nenuostabu, kad šį kartą žvaigždė išsiuntė “Givenchy”. Galų gale, labai aptarta gėlių spausdinimo suknelė su pirštinėmis t2013 m. “Met Gala” skrybėlę  buvo Givenchy, Šį žiemą Kimas paskelbė ir nuotraukos kūdikio Šiaurės, kabančios su dizaineriu Tisci. 

“Givenchy” galėjo aprengti kelionę į praeitį, bet daug kitų dizainerių buvo vestuvių savaitės dalis. Per pastaruosius keletą dienų Kimas taip pat dėvėjo Valentino, Balmaino ir “Maison Martin Margiela” sukneles, kai Paryžiuje prasidėjo šventės. 

Žiūrėkite 45 nuotraukų iš Kimye vestuvių mūsų galerijoje!