Žiūrėkite, kaip sekso ir miesto aktoriai perteikė per 20 metų nuo premjeros

Seksas and the City Then and Now
HBO

Jonathan Borge

06.06.2018 @ 11:15

Vienu ar kitu, ar ne visi norime būti kaip Carrie Bradshaw?

Fiktyvios seksualinės apklausos redaktorius turėjo trūkumų, tačiau moterys (ir kai kurie vyrai) buvo stebėtinai linkę į seksualų meilės gyvenimą Manhetene ir visus tuos Jimmy Choos. Jau nekalbant apie jos labiausiai ištikimų geriausių draugų klaną: Samantha, Miranda ir Charlotte. (Jei nenorite nuspręsti, kuris iš keturių labiausiai panašių jūsų merginų, galbūt pats laikas pereiti į eilę).

VIDEO: Sarah Jessica Parker žino, kaip daryti seksą ir miestą be Kim Cattrall

“Hit HBO” pasirodymas pirmą kartą pasirodė 1998 m. Birželio 6 d. (Tiesa, jau 20 metų!), O kritikai netrukus atsisėdo ant kulniuko su Bradshaw ir jos istorijomis, pasirodymo prodiuseriai galų gale surado savo padėtį, pradėjo spaudai šeši mega sėkmingi sezonai ir du filmo “spinoffs”.

SUSIJĘS: Jūs neįsitikinsite šių ankstyvųjų apžvalgų Seksas ir miestas Yra realus

Iš tikrųjų Sarah Jessica Parker (Bradshaw), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kim Cattrall (Samantha Jones) ir Kristin Davis (Charlotte York) visi persikėlė į gyvenimą, kuris neįtrauktas į savaitę Sekmadienio sekmadienis ir glamūrinės kelionės į Abu Dabį. Bet kas yra pagrindinis Seksas ir miestas žvaigždės iki? Vienas dalykas, apie kurį mes žinome tikrai: jie netrukus nedirbs.

Švęskite 20 metų, čia pateikiama nauja informacija apie tai, ką tiksliai, pagrindiniai Bradshaw pasaulio veikėjai daro 2018 m., O taip, kaip jie pavertė.