Žiūrėkite “Jimmy Kimmel” monologą “Oskaruose”, kurie kreipėsi į #MeToo judėjimą

“Jimmy Kimmel” šiais metais pradėjo “Oskarų” monologą, kuri padėjo spręsti Harvey Weinstein ir “#MeToo” judėjimą, kuris šiuo metu yra taip dažnai aptartas Holivudei dabar.

“Akademija, kaip žinote, prireikė išvesti Harvey’ą Weinšteiną iš savo karių”, – sakė jis. “Kas atsitiko su Harvey ir viskas vyksta jau seniai … jei mes galime kartu dirbti, kad sustabdytų seksualinį priekabiavimą darbo vietoje. Jei mes tai galime padaryti, moterys turės susidoroti tik su ta vieta, kur jie eina”, – sakė jis. jis juokavo.

Jimmy Kimmel Oscars
Eddy Chen / ABC per “Getty Images”

Jis taip pat padarė tašką, kad linksminti ir “Oskarų” amžių, nes tai yra 90-asis akademijos apdovanojimai.

“Oskaras šiais metais yra 89 metų, tai tikriausiai reiškia, kad jis namuose žiūri Fox News”, – sakė jis. “Oskaras yra labai gerbiamas Holivudo žmogus, tiesiog pažvelk į jį, jis laikosi rankų, kur jis gali matyti, be varpos, jis tiesiog yra ribojimų statula”.

Kimmelo planas, skirtas sekso prievartos pramonei spręsti, ir #MeToo judėjimas buvo nustatytas gerokai prieš pradedant ceremoniją, nors. tuštybės mugė patvirtino praeitą ketvirtadienį, kad jis ketina susidurti su ja.

“Tai labai sudėtinga, nes kai žmonės bijo, jie nesmundžiasi, o kai kameroje jų veido, jie elgiasi kitaip nei komedijos klube ar auditorijoje pokalbių šou”, – sakė jis. “Kai jūs įtraukiate į šią poziciją, žiūrovai tampa šiek tiek elgesio žibintuose elnias. Tai dalis, kurioje jūs turite pasikliauti patirtimi ir žiniomis apie jūsų žiniasklaidą.”

SUSIJĘS: “Tai yra tai, ką Jimmy Kimmel” atlyginama už “Oskarus”

Po metų, kai “Kolekcionavimas” “Oskarų” buvo surengtas, “Kimmel” jau turėjo monologinę patirtį pagal jo diržą, ir jis žinojo, kad jis vyksta.

“Tai tokia pati gręžimo priemonė, manau, kad aš išmokau mažų dalykų, subtilių dalykų. Kiekvieną kartą, kai jūs darote kažką panašaus, jūs gaunate išmintį, nes auditorija yra ne tokia kaip jūsų pokalbių šou auditorija. Jiems ten nėra tavęs matyti Jūs esate čia, kad pamatytumėte juos, todėl tai yra kitoks požiūris “, – sakė jis. “Aš išmokau neplanuoti šou. Aš sužinojau, kad turėtumėte žaisti auditorijai prieš jus, o ne auditoriją namuose ir išlaikyti ją prarasti, jei įmanoma. Kai kurie iš šių dalykų yra linkę būti labai tvirtai suvynioti “.