Žiūrėkite Jasono Sudeikio “Cutest akimirkas” su Olivija Wilde savo 42-osiame gimtadienyje

Su gimtadieniu, Jasonas Sudeikis! Buvęs Šeštadienio vakaras gyvai Šiandien žvaigždė sukanka 42 metų ir turi daug priežasčių švęsti: jis užsiima vienodai protingos sužadėtinės, Olivijos Wilde, su kuriomis jis turi du vaikus, 3 metų sūnų Otisą ir 11 mėnesių dukrą Daisy.

Duo buvo rungtynės, padarytos Holivudo danguje nuo 2011 m., Ir jie neužkyrė vienas kito nuo jų 2013 m. Įsitraukimo. Svarbiausiame 42-mečio gimtadienio šventėje pažiūrėkite į savo galeriją apie savo gražiausių pora nuotraukas.

Birželio mėn 11, 2017

Palyginti su 2017 m. “Tony Awards” nugalėtoju N.Y.C. Wilde apsiaustas raudonąja suknele, o Sudeikis tuksas.

Kevinas Mazuras / Getty

Praėjusiais metais Motinos diena aktorius pasakė Stiliuje kad “Wilde” kaip partneris yra tėvų akimirka, kuriuo jis didžiuojasi. “Kai aš pažvelgiu į Oliviją ir apie tai, kaip ji išsitraukia visus šiuos dalykus, “Otis” bus lengva augti meilės ir pagarbos namuose, nes aš jaučiuosi taip, kaip apie savo mamą “, – sakė jis. tikrai yra. Manau, kad tai … tikriausiai tai, apie ką aš didžiuojuosi. “

SUSIJĘS: Olivija Wilde sūnus Otis yra “Cutest” krepšinio ventiliatorius

Kalbant apie Wilde, ji yra pakartojo jo jausmus praeityje, pridurdama, kad ji yra įsitikinusi, kad jie netaps dar viena Holivudo saga. “Šiame versle yra spindulių, nuolydžių ir plokščių”, – sakė Wilde..

“Jūs įdomu, kas atsitiks, ar jis manęs myli, jei aš nesu toks sėkmingas? Ar pavydas mus nužudys? Žinau, kad bus laikas, kai Jasonas dirbs daugiau nei aš, bet aš iš tikrųjų jaudinau. M sužavėtas, ką jis taps, kokio gylis jis turi. “

Šie du tikrai atrodo galva per meilę. Su gimtadieniu, Jasonas!