Žiūrėkite Ed Sheeran Repą su Jamesu Cordenu “New Carpool Karaoke Teaser”

Svajonės išsipildo! Ed Sheeran ilgai lauktas pasirodymas Vėlyvo vėlyvo šou‘S Carpool Karaoke specialus su priimančiosios James Corden pagaliau bus debiutavo kitą savaitę parodos trijų epizodų Londone serija. 

Ketvirtadienio rytą britų komikas išleido savo eismą užpildytą diską aplink “Holivudo kalvose” “Twitter”, o tai visiškai viršijo mūsų lūkesčius. Pirma, duetas išpranašuojamas “Sheeran” hitais “Castle on the Hill” akustine ištrynimu, po kurio seka visa repo kova su viena dainininkės klasika “Sing”.

VIDEO: Ed Sheeran išleidžia “Galway Girl” muzikos video vaidina Saoirse Ronan

Pora pirmą kartą buvo pastebėta filmuojant Los Andžele vasario mėnesį netrukus po to, kai Sheeran išreiškė susidomėjimą žygio į garsiosios keleivio sėdynės vietą. “Aš žinau, kad visa tai dainuoja į jūsų melodiją, bet manau, kad jaučiuosi šiek tiek nepatogu dainuoti mano dainai”, – sakė Sheeran interviu “Capital FM” Romėnų Kemp šou. “Manau, aš tik norėčiau įdėti į” Biggie “. Norėčiau įdėti kažką labai neįprastą ir purvą, kaip Biggie dainą” Big Booty Hoes “ar kažką panašaus, ir tiesiog girdžiu James Corden dainuoti kartu”.

SUSIJĘS: Ar Ed Sheeran slapta įsitraukė?

Žiūrėkite Sheeran ir kitus svečius – Tom Cruise, Jennifer Hudson ir Harry Styles. Vėlyvo vėlyvo šou kai birželio 6-8 d. važiuoja per tvenkinį.