Žiūrėkite “Ciara” ir jos ponios “Vegas” mergaičių savaitgaliui

Kas vyks Vegase, turėtų būti Vegase, tačiau Ciara davė mums žvilgčioti į tai, kas nusmuko, kai ji ir jos geriausi draugai pateko į miestą tik mergaičių savaitgaliui. Penktadienį 30-erių metų dainininkė nukeliavo į Las Vegasą su galinių draugų grupe, įskaitant teniso žvaigždę Serena Williams ir dainininkė Kelly Rowland.

Vis dėlto “Ciara” ir įgulos nariai dažniausiai buvo pakabinti prie baseino – iš to, ką mes galėjome pamatyti, jie praleido laiką, lounged, šoko ir skelbia mielas “Snapchat” istorijas. Dainininkė pasidalino ypač itin mielu vaizdo įrašu “Instagram”, kur ji ir draugas nusinešė “Snapchat” šunų ausų filtrą. Į klipą “Ciara” dėvi balta ataugų viršutinę dalį, jos plaukai yra laisvai sutelkti į veidą.

Me N My Girlz. @yolondafrederick @kellyrowland @serenawilliams @ hannai_me @ cesar4styles @kingxstina @ ebeauty404 @valvogt @ kiyahwright1 @ tyy_bee▐����������������

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Ciara (@ciara)

Savaitgalis pabėgimas buvo tikrai gražus pertrauka Ciara, kuris yra viduje planuoti savo vestuves fiancé Russell Wilson, quarterback Sietlo Seahawks. Pora sugrįžo kovo mėnesį, atostogaudama Seišelių salose, ir nors mes dar girdėjome apie vestuvių datą, mes žinome, kad planavimas vyksta, kaip sakė dainininkė E! Dabar ji dirba kuriant savo suknelę didžioji diena.

# FBF. Mano meilė ��❤️

Nuotrauka, paskelbta Ciara (@ciara)

Bae All Life … ☺️❤️

Nuotrauka, paskelbta Ciara (@ciara)

Aš jaučiuosi baigtas. ❤️

Nuotrauka, paskelbta Ciara (@ciara)

SUSIJĘ: Ciara mirksi savo nuostabiu sužadėtiniu žiedu beisbolo žaidime su Russell Wilson

Vestuvių organizavimas nelengvas feat, o kai jūs rengiate savo suknelę, tai tikrai padidina streso veiksnį! Ciara nusipelno truputį prarasti, bet mes laukiame tikimės pamatyti savo sukurtą suknelę didelę dieną.