Žiūrėkite buvusį Jūrų Adomo vairuotoją nustebindami veteranų šeimą su stipendija

“Adam Driver” gali būti žinomas dėl savo “Kylo Ren” vaidmens Žvaigždžių karai, bet veikiantis nebuvo jo pirmasis darbas.

Vairuotojas yra buvęs jūrų pėstininkas, ir jis nebuvo drovus, kalbėdamas apie savo laiką kariuomenėje. Tačiau saldžiausias dalykas yra tai, kad jis naudoja savo garsenybę grąžinti, ir šią savaitę jis padarė tai tik su karine šeima.

Aktorius išvyko į Brodheadsvilį, Pensilvaniją, kad leistų dukrai iš kariuomenės žinotų, kad laimėjo stipendiją. Gavėjas, Hayley Williams, yra kareivio John Williams dukra, kuri buvo sužeista treniruočių metu prieš operaciją “Desert Storm”.

Hayley tėvas Johnas yra toks įkveptas, kad ji nusprendė tapti slaugytoja ir kreipėsi dėl “Honor Foundation” stipendijų ir spoilerių perspėjimo – ji laimėjo. “Williams” šeima gavo stipendiją ir nustebino apsilankymą iš paties vairuotojo. Visa tai buvo užfiksuota “Budweiser” išleistame vaizdo įraše, kuris padėjo finansuoti stipendiją

VIDEO: “Žvaigždžių karai”: “The Last Jedi Teaser”

“Aš supratau, kada Hayley tėvas Johnas atvyko iš karto. Jonas buvo sužeistas tiesiai prieš tai, kai jis buvo dislokuotas. Aš taip pat buvo sužeistas prieš pradedant diegimą, taigi jausmas nebaigti darbo su žmonėmis, su kuriais pradėjote, yra kažkas, su kuo mes esame prisijungę , – sakė vairuotojas Huffington Post.

“Deja, jis liko su ribotu mobilumu ir per pastaruosius 20 metų jis gavo keletą nugaros operacijų, kad galėtų pabandyti padėti. Nepaisant sužalojimų, jis dirba neįtikėtinai sunkiai, kaip autobuso vairuotojas, norėdamas paremti jo šeimą. Hayley tėvas paskatino ją tapti slaugytoja, kuri padėtų žmonėms, panašiems į jį … Man labai jausdavosi ten, kad padėtų Hayleyi žengti kitą žingsnį “.

SUSIJĘS: “Adam” vairuotojui reikėjo pervežti jį Žvaigždžių karai Script Under Lock and Key

Williams šeima, atrodo, jaustųsi ir meilė. Kadangi šeima atsigavo nuo stipendijų naujienų šoko ir pamatę Holivudo žvaigždę savo priekinėje verandoje, jie pradėjo tokį emocinį grupinį apkabinimą, kad pats vairuotojas negalėjo padėti, bet tiesiog šoktelėjo.

Paskambinti šia lengva akimirka būtų nepakankamas.