Žiūrėkite “Beyoncé” ir “Blue Ivy Carter” 2016 m. MTV “VMA” raudoną kilimėlį iš kiekvieno kampo.

2016 m. MTV Video Music Awards “Preshow” net nepradėjo, kai “Beyoncé” atvyko į N.Y.C. “Madison Square Garden” ir įrodė, kad tai bus naktis, kurią atsimins, pėsčiomis pasidaręs baltą kilimą su savo 4 metų dukra Blue Ivy Carter.

Karalienė Bey, kuri vadovauja nominacijų paketui su karjeros didžiule 11 nominacijų šiandienos šou, padarė didelį purslų, kai ji atnešė savo mažyliui kaip savo datą, tiek žibintai kai didelių couture. Motinos dukra duetas buvo vienas iš pirmųjų, kuris ištiesė kilimą, apsirengęs koordinuojančiais puošniais apsirengimais.

VMA - Blue Ivy & Beyonce Embed 4
Chris Pizzello / AP

“Beyoncé”, apsvaigusi nuo itališko dizainerio Francesco Scognamiglio, su struktūrizuotomis, plunksnomis iškirptėmis ir pečių bloknotais, apsvaigusi nuo kūdikio mėlynos suknelės, siunčia “Twitter” visatą abuzz, kad ji dėvi angelo sparnus ant kilimo. Dainininkė, pasirodanti netikėtoje spektaklyje šou, atrodė kieta, apgaulinga, pintas lukštais, savo parašo katės akis ir 12,5 milijonų dolerių deimantų iš Lorraine Schwartz, Žmonės ataskaitos.

SUSIJĘS: Žiūrėkite visus iš 2016 m. MTV “VMA” pasirodymus!

Beyoncé and Blue Ivy

“Beyoncé” “Francesco Scognamiglio” ir “Lorraine Schwartz” papuošalai.

Kevinas Мазур / WireImage

Nors Bey tikrai padarė pareiškimą su savo sukonstruota suknele, visos akys buvo “Blue Ivy”, kai ji vaikščiojo rankomis su savo mama. 4 metų vyras atrodė žavinga šampano tonuotoje suknelėje su metalinėmis detalėmis viršuje ir spaustuotu tulu traukiniu. Nepriekaištingai kietas viskas susideda iš savo mados mados su atitinkamais aukštakrosnių sportbačiais, pintas daigai ir tiara kaip princesė ji yra.

VMA - Blue Ivy & Beyonce Embed 1
Chris Pizzello / AP

SUSIJĘS: “Beyoncé” turi MTV “VMA Red Carpet” nuo 2000 m. – žiūrėkite jos stiliaus evoliuciją

Kadangi mama kartą paskelbė apie savo nėštumą 2011 m. VMA, ši talentingoji šeima iš tiesų atėjo į visišką ratą. Paspauskite per mūsų raudoną kilimų galeriją, kad pamatytume dar daugiau karščiausių žvaigždžių, kilusių 2016 m. MTV VMA.

VMA - Blue Ivy & Beyonce Embed 2
Noam Galai / MTV1617

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 40