Žiūrėk: Sarah Hylandas pasidaro “arčiau” ir netgi “Chainsmokers” įspūdį

Mes jį vadiname: kada Moderni šeima galų gale užsipildytų, Sarah Hyland gali turėti gana sėkmingą muzikos karjerą. 25 metų aktorė bendradarbiavo su “Boyce Avenue” roko grupe “Chainsmokers” “Halsy” “The Closer”, ir galbūt net jų versija bus geresnė nei originali.

Hailandas padengė Halsey dalį, kuri buvo įtraukta į diagramą, ir suderinta su choru, parodydama savo įspūdingą vokalo diapazoną. Akivaizdu, kad muzikos karjera yra tai, kas buvo jos smegenyse, ir teisingai, taip, kaip ji gali dainuoti. “Labai ačiū @ boyceavenue už prašymą bendradarbiauti su tavimi vaikinai! Aš svajojau apie tai, nes man buvo 19 metų! “Ji parašė Instagram.

Tai puikus fanų menas! Labai ačiū @boyceavenue už prašymą bendradarbiauti su jumis vaikinai! Aš svajojau tai daryti, nes man buvo 19 metų! #closer #cover #thechainsmokers #boyceavenue

Sara Hillando (@therealsarahhyland) paskelbta nuotrauka

Mes nesame vieninteliai, kurie taip galvoja: net “Chainsmokers” yra apsėstas danga. “Ei @Sarah_Hyland ir @boyceavenue skamba nuostabiai! Taigi, kietas y’all padarė tai “, grupė parašė” Twitter “.

Laimei, kitą savaitę gausime dar vieną galimybę išgirsti “Hyland” dainavimo šukuotes, nes Boyce Avenue atskleidė, kad bendradarbiavo su jais kitame viršelyje. “Malonu, kad jums patiko vaikinai! Mes turime kitą dangtelį su Sara, kuri ateina ir kitą savaitę “, – rašė” Twitter “.

The Moderni šeima Kitas vaidybinis vaidmuo žvaigždėje taip pat bus susijęs su jo vokalu: aktorė staruos kaip Lisa Houseman artėjančiame muzikiniame Purvini šokiai.

SUSIJĘS: “Sarah Hyland” linksmai atskleidžia savo mažiausiai madingą drabužių gaminį: “Granny Panties”

VIDEO: susipažinkite su 2016 m. Amerikos muzikos apdovanojimų nominantais

 

Dabar jai reikia tik savo EP.