“Iris Apfel” pasižymi drabužiais technikos naujos juvelyrikos kolekcija: “Aš manau, kad tai puikus idėja!”

Irisas Apfelas yra 94 metų stiliaus piktograma, kuri yra vaikščiojimo varžto energija, nuolat užpildydama savo darbų sąrašą su nepaprastąja projektų, kurie apima pasikartojančias HSN juvelyrikos bendradarbiavimą ir autobiografines dokumentines filmus. Taigi, norint, kad 2016 m. Pradžioje būtų naudojamasi tik priedų žinovais, mėgstamiausias Niujorko buvęs buvusio “White House” interjero dizaineris kartu su technologijų kompanija “WiseWear” pristatė naują “Socialite Collection”, kuri yra trijų skirtingų, daugiafunkcinių papuošalai, kuriuos norėsite įsigyti.

Pakartotas Kalderis, kunigaikštystė, ir Kingstonas (žemiau), gražiai suprojektuoti aukso ir sidabro kūriniai ne tik gerai atrodo riešą, bet ir padeda jums sekti įeinančius skambučius, tekstus ir el. laiškus, o taip pat stebėti jūsų atliktus veiksmus, sudegintas kalorijas ir hidratacijos lygį – priežastis, kodėl Apfel myli tai.

“Manau, tai puiki mintis. Aš dažnai pamiršau gerti pakankamai vandens, todėl aš nusausėjau, ir aš turėjau patirti, kad labai nuliūdęs. Žinau žmonių, kurie nukrito ir turėjo katastrofiškų rezultatų, pradedant nuo kelio iki mirties “, – teigia Apfelis. Stiliuje prietaiso, kuris avarijos atveju taip pat gali nusiųsti avarinį signalą. “Tai leidžia jums tai žinoti ir leidžia jums tai žinoti, kad galėtumėte sustabdyti ir susikaupti”.

Irisas Apfel Jewelry
Mandagūs WiseWear

Parduotuvė: (iš kairės į dešinę) “Kingstonas”, “The Calder”, “kunigaikštija”, 300 dolerių; wisewear.com.

Taigi paprasti, tačiau itin sudėtingi kūriniai atitinka vienos iš madingiausių moterų pasaulyje lūkesčius? “Jie labai paprasti, jie gali būti dėvimi visko ir gali būti naudojami kartu su kitomis papuošalais, o tai yra gera”, – sako ji. “Ką mes ketiname daryti ateityje yra padaryti dar daugiau pareiškimų gabalus-stay tuned.”

Irisas Apfel Jewelry
Mandagūs WiseWear

SUSIJĘS: Iris Apfel atskleidžia suknelę, kurią ji norėtų nusivilti, jei vėl susituos

Be to, kad tarnauti kaip Socialite kolekcijos veidas, Apfel taip pat yra užsiėmęs, norėdamas išleisti knygą šių metų pabaigoje kartu su “Happy Socks” rinkiniu, be kitų projektų. Taip pat jai dar reikia laukti energijos. “Aš tiesiog palaikau atvirą protą ir aš nuolat užsiėmęs, kuris, mano manymu, yra geriausias jūsų psichinės sveikatos požiūriu,” priduria Apfel. “Man patinka tai, ką aš darau, ir aš labai aistringas apie savo darbą, ir aš turiu daug labai gerų draugų, ir stengiuosi kiekvieną dieną skaičiuoti. Jis dirba 94 metus, todėl tikiuosi, kad jis tęsis. “