Iris Apfel paleisti drabužių liniją (ir Emojis!) Su Macy’s

Devyniasdešimt ketverių metų stiliaus Doyenne Irisas Apfelis grįžta prie jo dar kartą. Mieli Niujorko gyventojas ir hero dokumentinio filmo “2014” žvaigždė Irisas, oficialiai bendradarbiauja su “I.N.C” tarptautinėmis koncepcijomis “Iris Meets I.N.C”, drabužių ir juvelyrikos linija, kuri bus parduodama tik “Macy’s”.

“Macy’s buvo mano pirmoji universalinė parduotuvė, ir mes visada einame į prekybos keliones”, – teigė Apfelis. “Aš visada labai myliu Macy’o ir niekuomet nesuprantu. Kiek jūs žinote 94 metų mergaitės? “Ne daugelis, tai yra viena iš priežasčių, kodėl kolekcija ir jos lydinčios nuotraukos yra skirtingos nei kitos.

Rugsėjo mėnesį pasirinkus maždaug 40 daiktų, pasirodys “A” linijos sijonai, pamainos suknelės, striukės, plačios kojos kelnės ir baltos ir juodos spalvos apyrankės, kurios patenka į “mod” temą, kurią Apfel ir kiti žmonės INC nusprendė, kad tai buvo geriausia tendencija spręsti pirmiausia. Apfel pati pasirodys kampanijoje, ir “Iris” tematikos “emoji” klaviatūra bus išleista šį rudenį. Mielos karikatūros ateina taip pat puošia grafiką ir vaizdus, ​​susijusius su kolekcijos reklama.

SUSIJĘS: 3 garsenybių įkvėpimo būdai, kaip stiliaus baltąją kelią

“Iris Meets I.N.C.” kolekcija peržiūri Macy parduotuves ir macys.com pradžioje 2016 m.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 + = 87