Irina Shayk Sizzles mažytėje baltajame bikini, pasidalindama bučinį su draugu Bradley Cooper laive

Nors Bradley Cooper ir jo mergina Irina Shayk buvo atostogauti Italijoje, ji nenusikalnėjo nuo to, kad bangos pateko į jos parašą, vos ten – bikini (o ne tai, kad mes ją kaltinome). Po “frolicking” savo “beau”, dėvėdamas mažą geltonos ir juodos maudymosi kostiumėlį, “Victoria’s Secret” supermodelis šaukė baltą “Minimale Animale” bikini, kai jie išplaukė Maddalenoje.

Pora, kuri nuo 2015 m. Balandžio mėn. Susipažino, šildė daiktus su smuoku, kol jiems patiko diena valtyje, prieš šokinėdami į vandenį ir kartu sušukdami. Nors Shayk flaunted savo tonuotas figūra, Cooper parodė savo iškirptą krūtinę ir sukrėtė pora laivyno plaukimo liemenės.

Bradley Cooper and Irina Shayk Boat Lead
AKM Images / GSI Media

“Shayk” ne tik mėgsta romantiškų maudynių su “Cooper”, bet ir “Minimale Animale” maudymosi kostiumėliais. Prieš keletą dienų ji vėl pasuko galvomis geltonu bikini pagal prekės ženklą, baseino skaidres ir negabaritinius juodus atspalvius, kai jie nusileido prie Italijos Gardos ežero. Prieš tai ji sukėlė juodą iteraciją, nes jie praleido dar vieną dieną saulėje.

SUSIJĘS: Irina Shayk Rocks The Tiniest Yellow Bikini, plaukdamas su draugu Bradley Cooper

Tai aišku, kad “Cooper” ir “Shayk” daugiausia naudoja romantišką vasaros pabėgimą, o modelis neturi mažų dviejų dalių trūkumo kiekvienai jų plaukiojančiai ekskursijai.