Šios “Sun-Kissed Angels” taps jums pumpuojamos tono “Victoria’s Secret Widow Special”

Jei susižavėjote dėl margaritų deginamų šunų vasaros dienų, jūs ne vieni. Taip, mes džiaugiamės galėdami laukti pavasario atvykimo su plataus bombonešio striukės dengtu ginklu, bet jūs galite pasimėgauti baseine, saulės bučiavosi atostogomis, nes 2016 m. “Victoria’s Secret” plaukia specialiai, vakarą vakarą “CBS”.

Labai panašus į kasmetinę “Victoria’s Secret” mados šou, ši primetime televizija specialus pateikia rimtą #fitspo atvejį, kurį gausite iš begalinio paraginto raugintų ir tonizuotų modelių, demonstruojančių prekės ženklo naujus, vos esančius pasirinkimus. Negalima tikėtis pasakų paruoštų sparnų, nors. Kad iš tikrųjų būtų natūraliai atrodantis švytėjimas, A sąrašo angelai kaip Martha Hunt (aukščiau, kairėje), Lily Aldridge (aukščiau, teisė), Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Stella Maxwell ir Taylor Hill (be kita ko) keliavo į Šv. Barto krantus smėlio kurui.

Kaip matyti iš išskirtinio “Hunt” ir “Aldridge” įvaizdžio, aiškūs mėlyni Karibų jūros salų vandenys ne tik puikiai susieti su etiketės sportiškumu, tačiau atskiriami nuo paplūdimio, bet ir modeliai buvo nauji, tai švyti Be to, kad fotoaparatai nenukentėtų, visi angelai dalyvauja vandens sporto renginiuose, kuriuose plaukioja vandens slidės ir paradas apie salą su ekipažu (ką dar?) Seksualiais draugais. “Aldridge” ir “Hunt” netgi praleido laiko, ginčydami vieni kitus tinklelio aikštelėje (žemiau).

Viktorija Secret Swim - Embed
Kredito leidimas Victoria’s Secret

SUSIJĘS: “Victoria’s Secret” suteikia savo kvepalų “Netflix” gydymą

Norėdami tai padaryti, šią vasaros karšto turas duo Nickas Jonas ir Demi Lovato kelionę į salą padarė, taip, praleisti laiką atsipalaiduoti su grožybėmis, bet taip pat atlikti savo hitai. Ar Jonas pakels “Lygiai”, ir ar “Lovato” jį laikys “atvėsti vasarai”? Nuneškite šį vakarą 9.00 val. ET CBS išsiaiškinti.

SUSIJĘS: žiūrėkite “2016 Victoria’s Secret Swim Special” priekabą

Mes oficialiai dubliuojame tai apie pavasario pertraukos pradžią.