“InStyle” grožio asistentė apkabina savo Bob’ą į “Pixie-see her makeover”!

Pixie pjovimas vis dar turi akimirką! Mados savaitės viduryje, Stiliuje“Beauty Assistant” Sarah Weir stengėsi padaryti didelį pjovimą. Ji užsiprenumeravo nepakartojamą šukuoseną Anh Co Tran pagalbą, kad jos pečių ilgis išsilygintų į trumpą pjūvį. Skaitykite toliau, kad gautumėte visą informaciją apie jos perdarymą ir patarimus, kaip galite naudoti panašų stilių!

Nuo pat Audrey Hepburno dienų “Pixies” visada buvo pastovus tarp elegantiškų moterų, tačiau atsipalaidavimas raudoname kilime (hello, Kaley Cuoco, Shailene Woodley, Jennifer Hudson ir net Pamela Anderson) yra pasakojimas apie stiliaus nuostabų universalumą. Nors aš kada nors užsiėmė pixie mano koledžo metais, noras grįžti atgal galų gale atsigavo su dabartiniu Holivudo bumu. Įspūdingi “Louis Vuitton” reklaminiai skelbimai, kuriuose vaizduojamos puikiai sutrauktos Michelės Williamsas ir spalvingas Emmy raudonojo kilimo išvaizdas iš Cuoco (kuris taip pat buvo motyvuotas pjauti M. Williams!), Taip pat mano artėjantis gimtadienis, žinau, kad tai laikas eiti – mano asmeninis išlaisvinimas.

Ką dar norėčiau eiti, bet pirmaujantis trumpų plaukų ekspertas, Anh Co Tran iš Ramirez Tran salono, dirbo su Ginnifer Goodwin ir Coco Rocha, kad sukūrė permainingus gabalus. Šeštadienį užsakiau 7:30 val. Vakaro, o naktį miegoti negalėjau. Rankomis žemyn, tai buvo viena iš vienintelių priežasčių, dėl kurių norėčiau pabusti šeštadienį 6 val.

Anhas buvo toks pat sužavėtas apie supjaustymą, kaip buvau, sėdėdamasis žemyn ir pjovimo atstumu nuo sekcijos pagal sekciją. Tada jis pradėjo pjaustyti besiūlius sluoksnius aplink mano veidą, sukurdamas švelnius šalutinius šonkaulius ir apdailos mažais niuansais aplink mano ausis ir kaklą su savo žirklėmis. Spalvų genijus Johnny Ramirezas, taip pat iš “Ramirez Tran Salon”, dažytos kūdikio blondinės pabrėžia aplink mano veidą, kad mano akys atrodytų pop. Rezultatas: puikus pixie.

Sarah Weir - Pixie Haircut
Instagram / anhcotran

Pagrindinė mokymosi kreivė yra mano kultūros stilius. Anhas strategiškai išreklamavo mažais kiekiais “Oribe Apres Beach Spray” (39 dolerių; oribe.com) per sausus plaukus, kad sukurtų nepaprastą tekstūros tekstūrą, o tai reiškia, kad taupiai naudojama, kad būtų išvengta sveriančių sruogų. “Tran” teikia pirmenybę paplūdimio ar druskos purkštuvui, kad į gaminą supjaustytų apibrėžimą būtų dažniau naudojamas vaškas arba pomada, kuris kartais gali būti per daug sunkus sluoksniams.

Visi dramatiškumo šaltiniai, kirpimas gali būti gyvenimą keičianti patirtis. Mano išaugęs bob-to-lob paliko mane jaustis blizgiu ir niežulys pokyčiams. Su mano nauja pjauna aš iš tikrųjų jaučiuosi labiau moteriškas ir turi daugiau galimybių nei kada nors anksčiau. Nesvarbu, ar mano dalis perjungiama iš kairės į dešinę, ar ištiesta tiesiai į nugarą, mano nauja pjovimo funkcija man atrodo kaip gerai.

Ar Sara išvaizda jums įkvėpė eiti panašius pokyčius? Pažiūrėkime į mūsų galeriją išmintingiausius garsenybių “Pixie” gabalus, kad gautumėte daugiau įkvėpimo!