“InStyle” “Epic 2016” Oskaro peržiūros vakaras

Ar neapsimokėjo “Academy Awards” kvietimo šiais metais? Na, kartais žiūrėjimo šalis yra gana šiek tiek linksma (ir rausvas, mes galėtume pridėti). Tai buvo byla StiliujeŠių metų Los Andželo “Baltaire” šiais metais surengė 17-oji metinė žiūrovų partija.

Pirmas dalykas pirmiausia: buvo daug peržiūros pranašumų būti, įskaitant šešių skonių popkornis ir žudikas saldainiai stotis kartu su skanus pasirinkimas “Santa Margherita Wines” pinot gRigio, Chianti ir pRozecko rotacija. Abi buvo pakankamai įkvėpimo, kad gautų žvaigždes Tamera Mowry-Housley (aukščiau), Candice Patton (žemiau), Katharine McPhee, Joey King ir Cara Santana. Bet pasirodo, kad yra daug raudonų kilimų, netgi žvaigždės gali nervintis, kaip mes. 

“Aš labai dailus, natūraliai drovus, todėl aš atnešėu savo publiką”, – sakė Pattonas, nes ji sėdėjo juodai drabuzėje su vyno taure. “Ji tikrai gera, kad sugriebtų žmones,” Labas, sutikite su Candice “. Bet aš vienas, aš mergina, kuri taip drebėjau”.

Stiliuje Oscar Viewing Party - Lead
Jasonas Kempinas / “Getty Images”

Mowry-Housley, kuris atvyko su savo vyru Adomas, sutiko pasakyti: “Aš esu labai privatus asmuo”. Nors, žinoma, sunku išeiti iš savo kriauklės, ji įgijo meistriškumą, užmigdydama savo pearly baltymus su šypsena ir sakydama , “Ei, aš esu gerbėjas ir aš myliu tavo darbą”.

Faktas net surengė susitikimą su Lady Gaga vienam iš jos bendraautorių Nekilnojamasis. “Aš prisimenu vieną kartą Adrienne’ą [Bailoną] ir aš buvau” Golden Globes party “, ir ji norėjo susitikti su Lady Gaga. Ji buvo labai drovus, ir aš buvau tas, kuris pristatė juos, ir aš pirmą kartą susitikau su Lady Gaga “, – prisiminė Mowry-Housley. Taip pat vakarėliuose pasirodė nuostabi pasirodymų Jesse Metcalfe ir mergina Cara Santana.

Stiliuje Oscar Viewing Party - 4
Jasonas Kempinas / “Getty Images”

SUSIJĘS: Kaip aš pasirinku savo “Oskaro suknelę”

Nors Jackas Falahee prisipažino, kad jis nėra imunitetas dėl “sūrio”. Galbūt jis leis įleistą ledkalnį: “Kiek pasveria baltąjį lokys?” Nors jam nereikėjo ieškoti atsitiktinių triukų, kad išgyventų naktį. Jį supa mestieji draugai Kaip atsikratyti nužudymo kaip Kendrickas Sampsonas, Mattas McGorry ir Aja Naomi Kingas, kurie šiandien prisipažino, buvo jos naktis mergaitei už Leonardo DiCaprio.

“Aš tikrai tikiuosi, kad jis gaus Oskarą”, – sakė ji. “Jis to nereikia. Jis visada daro puikų darbą, tai ne taip, kaip jis visada sustotųsi, bet norėčiau, kad jis jį gautų “.

Stiliuje Oscar Viewing Party - 1
Jasonas Kempinas / “Getty Images”

Ir ji nebuvo vienišas. Kaip paskelbta geriausio aktoriaus akademijos apdovanojimo nugalėtoja (“DiCaprio” nuvyko į auksinę statulą), visi sustojo, ką darė, įskaitant juodųjų aksominių “Toms” batų bandymą (sukurtą išimtinai Stiliuje“Oskaro” žiūrovų salė) arba pasinerti į savo lėkštes iš savitarnos vakarienės ir pasinerti į džiaugsmą. Ypatingas džiaugsmas buvo Aimee Garcia, kuris prisiminė ankstyvą karjerą Revenant vadovauti.

Stiliuje Oscar Viewing Party - 2
Jasonas Kempinas / “Getty Images”

NUOTRAUKOS: Karščiausios Oskaro nakties šalys

“Aš patikrintas ekranas Romeo + Juliet atgal per tą dieną “, – sakė Garsija,” DiCaprio “romantikos filmas.” Tai buvo Natalie Portmanas, Reese Witherspoon, Christina Ricci, Claire Danes ir aš. Ne daug žmonių tai žino “.