“InStyle” 2015 m. Grožio juodoji knyga yra čia! Sužinokite geriausius salonus ir SPA visoje šalyje

Būtent tas metų laikas vėl Stiliuje skaitytojai! Galų gale atėjo mūsų vadovas ieškant pasakų, ir tai geriau nei bet kada! Kiekvienais metais mes išbandome šilčiausias salono ir spa paslaugas visoje šalyje (tai sunkus darbas, bet kažkas turi tai padaryti), kad jus atneštų plaukų spalva, manikiūras, veido priežiūros priemonės ir dar daugiau. Labiausiai įdomi dalis? Stiliuje skaitytojai gaus išskirtinę nuolaidą šių metų vietose per visą spalio mėnesį – viską, ką turite padaryti, pamini mus, užsakydami savo paskyrimą, kad surastumėte sandorį. Prašom!

Grožis Black Book - 2015- InStyle Salon
Mandagumas

Norite daugiau? Mes net turime savo Stiliuje-patvirtintos kirpyklos dabar atidaromos 15 skirtingų “JCPenney” vietų. Reikia šukuosenos, išpūtimo, spalvos ar plaukų priežiūros? Labai ypatinga šio metų “Beauty Black Book”, Salon by Stiliuje siūlo keletą geriausių grožio paslaugų, kad galėtumėte atnaujinti savo kryptis. Spauskite čia norėdami surasti saloną šalia tavęs.  

Pasiruošę pasimėgauti? Nuo Beverly Hills iki Niujorko ir visur tarpusavyje, spustelėkite per mūsų kasmetinę “Beauty Black Book”, jei norite rasti šalia jūsų esantį miestą.!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =