“Instagram” tampa pirmuoju socialinės žiniasklaidos platforma, kuria imamasi griežtų priemonių prieš patyčias

Socialinė žiniasklaida gali būti klastinga vieta. Dėl kiekvieno nuostabaus komentaro, kurį gali palikti draugas ar nepažįstamasis, atrodo, kad trūko trollių, kurie mano, kad jų misija yra užkirsti kelią kitiems vartotojams. Po šios dienos “Instagram” tai bus daug sunkiau. 

Bendrovė pranešė, kad imasi ryžtingų veiksmų, siekdama pažaboti patyčias jos platformoje. “Šiandien” Instagram “filtruos patyčių komentarus, skirtus įžeisti ar sužlugdyti žmones mūsų bendruomenėje”, – sakė generalinis direktorius Kevinas Systromas šiandien “Instagram” profilyje.

Šis filtras atsiras automatiškai, taigi jūs niekada nebematysite likusių neišskiriančių ar toksinių komentarų. Kai kurios pastabos, kurios bus paslėptos, apima viską, kas susiję su žmogaus išvaizda, charakteriu ar gerove. “Instagram” taip pat bus pranešta apie pakartotinius pažeidėjus, kad būtų galima greitai imtis veiksmų ir pašalinti nerimą keliančius vartotojus. 

SUSIJĘS: Bella Hadidas sužino, kaip “Instagram” patyčias daro poveikį

“Turi būti aišku: mes neprieštaraujame patyčių” Instagram “. Mūsų bendruomenės gairės visada uždraus patyčių mūsų platformoje, ir aš didžiuojuosi paskelbti šį kitą žingsnį mūsų nuolatiniame įsipareigojime išlaikyti” Instagram “viską apimančią ir palaikančią vietą visiems balsams ” 

Iš mūsų generalinio direktoriaus @ kevino: “Nuo šiol” Instagram “filtruos patyčių komentarus, skirtus įžeisti ar sužlugdyti žmones mūsų bendruomenėje. Kad būtų aišku: mes negalime toleruoti patyčių “Instagram”. Mūsų bendruomenės gairės visada uždraus patyčių mūsų platformoje, ir aš didžiuojuosi paskelbti šį kitą žingsnį mūsų nuolatinio įsipareigojimo laikyti “Instagram” įtrauktinę ir palaikančią vietą visiems balsams. Mes taip pat tikime, kad skatiname gerumą – skatindami mūsų bendruomenę palaikyti vieni kitus tiek “Instagram”, tiek “Instagram”. Šeštadienį mes priimsime “Kindness Prom”, kad švęskime mūsų platformoje esančius žmones, kurie teigiamai vertina. Šie “jaunieji” lyderiai įkvepia savo bendraamžius, padėdami “Instagram” ir pasaulyje didinti gerumą, pripažinimą ir palaikymą. Kadangi “Mike” ir aš sukūrė “Instagram”, mūsų tikslas buvo padaryti tai saugia vieta saviraiškai ir puoselėti gerumą bendruomenėje. Šis atnaujinimas yra tik kitas žingsnis mūsų misijoje, siekiant įvykdyti šį pažadą. “Norėdami sužinoti daugiau apie šį naujinimą, peržiūrėkite mūsų bio nuorodą. “@Runnerkimhall” nuotrauka

Raštas, kurį “Instagram” (@ intagram) bendrai naudojo

Kartu su naujų kontrolės priemonių, skirtų netinkamoms pastaboms įdiegimui, jie ir toliau teikia psichinės sveikatos paslaugas tiems vartotojams, kuriems jų reikia. Jei per tiesioginę transliaciją matote ką nors sunkų laiką, galite anonimiškai jį pranešti “Instagram”. Vartotojas gaus pranešimą su pagalbos ir pagalbos telefono linijos informacija. 

Tai yra didžiulis “Instagram” įsipareigojimo sukurti saugią erdvę savo bendruomenei žingsnis, ir mes galime tikėtis, kad kitas socialinės žiniasklaidos platformas seka pavyzdžiu.