Žinoma, 2 metų senumo “Saint West” pirmasis žurnalo viršelis yra rugsėjo numeris

Kiek jums buvo, kai nusileido tavo pirmasis žurnalo viršelis? O, niekada neturėjote? Atsiprašome, turėtume nurodyti, kad tai taikoma tik Kardashian-Jenner palikuonims. Mūsų klaida. 

Bet kokiu atveju, nors daugumoje Kar-Jennersio gyvenimo dešimtmečio buvo reikalaujama nuslėpti dangčius, “Saint West”, vidurinis vaikas ir vienintelis sūnus, tėvams Kanye West ir Kim Kardashian, tik 2 metai, kad padengtų savo dangų debesį šį mėnesį apie abonento emisiją Harperio turgus Rugsėjo leidimas, kuriame yra “Pirmosios muzikos šeimos”.

Žinoma, jie ne tik suklupo vaikelį ant studio grindų ir pradėjo atsikratyti – jis graces dangtį kartu su savo liūdnai tėčiu, kuris jį patraukia į rankas, ir jo 5 metų seserį Šiaurę, važiuoti ant Kanye pečių.

“Tikiuosi, kad mano vaikai niekada neprarastų pasitikėjimo visuomene”, – sako Vakaras apie savo ir Kardašiano klaną, kurį sudaro šeši su pusantro mėnesio dukra Čikagoje.

“Tikiuosi, kad mano vaikai niekada neprarasti savo pasitikėjimo visuomene”. – #KanyeWest su dukra #NorthWest ir sūnumi #SaintWest mūsų rugsėjo abonento viršelyje. Nuoroda į bio norėdami pamatyti visus 2018 #BAZAARicons. “@Carineroitfeld” nuotraukos autorius @mario_sorrenti

Harperio “BAZAAR” (@ harpersbazaarus) pasidalijamas pranešimas

Šiaurė savo praeitų metų tą patį laikotarpį pateko savo pirmąjį žurnalo viršelį (mažiau įspūdingame amžiuje 4), sukurta kartu su “Pirmosios Ledi” mama (įrengta Jackie Kennedy stiliaus) už Interviu Žurnalas.

Dėl savo debiutinės išvaizdos žurnalo viršelyje su dukra Šiaurė, @Kimkardashian kanalai Jacqueline Kennedy Onassis. �� @stevenkleinstudio

“Interview Magazine” (@interviewmag) bendrai naudojama žinia

Kadangi jos brolis ir sesuo yra tokie ekspertai, mes tikrai tikimės, kad nuo tada, kai Čikagos pirmasis dangtis bus nufilmuotas, ji tiksliai žinotų, kaip elgtis su dėmesio centre.