Šie kvapnūs nagų lako valikliai pakeičia jūsų lakas prabangą

Kalbant apie manikiūras, nagų lako valiklis yra būtinas blogis. Aštrus kvapas nudegins visą namą ir gali pakenkti jūsų sveikatai. Pastaraisiais metais kovos su kvapais priemonės buvo imtasi, nes daugelis grožio prekių ženklų pašalina pavojingas chemines medžiagas iš formulių, pvz., Tirpiklio tolueno ir formaldehido (kancerogenas), o daugelis natūralių, tačiau veiksmingų šalinamųjų medžiagų auga. Atlikus patobulinimus, daugelis ir toliau turi nemalonių, tačiau labiau žemiškų, kvapų.

Kai kurie šalikai laikosi Anna Sui ir Revlon kvepiančių nagų lakas, sukuriančios malonius kvapus mišinius, nuo Ciate šokolado teminių “Choc Pots” iki Deborah Lippmann gaivinančio levandų valikliu, kuris taip pat padeda sureguliuoti nagus. Laikykis skaitymo, kad pamatytumėte kai kurias iš mūsų mėgstamiausių naujų formulių – gali tekti priminti sau, kad jie nėra valgomi!

Josie Maran
Mandagumas

Josie Maran Bear Nakeliai nagų servetėlės, 9 USD; “sephora.com” “Natūralaus” prekės ženklo nagų lako valiklis gali atrodyti prieštaringas, tačiau šis darbas atliekamas be daug alkūnės tepalo. Įmirkyta Marano parašo drėkinamuoju argano aliejumi, jie ne tik tinka jūsų nagams, bet ir labdaringai. Kiekvieno pirkimo dalis yra paaukota “Polar Bear SOS” iniciatyvai, kurios tikslas – padėti išvengti jų išnykimo.

SUSIJĘS: “90s kūdikiai, džiaukitės! “Hard Candy” atnaujina savo klasikinius nagų sluoksnius

Ciate Choc puodai, 11 USD; asos.com (daugiau veislių galima įsigyti kovo mėn.) Nenuostabu, kad nagų prekės ženklas už ledų tematikos kolekcijos ir liemenėlių kalendoriaus atsiradimas leidžia netgi pašalinti nagų lako pašalinimą mielas. Nuplaukite pirštus saldaus minko, tamsios, baltos ar oranžinės spalvos šokolado aromatinių puodų, kurie yra įmirkyti Marula aliejaus, B5 ir E vitaminų, kad hidratuotų nagus..

Deborah Lippmann
Mandagumas

Deborah Lippmann Stripper Polish Remover, 19 USD; sephora.com Manikiūras “Maven”, kuris buvo pavadintas lako valikliu, yra patogus, išleidžiamas į butelius. Ne tik šis valiklis kvepia kaip levanda, bet hidruoja nagus su alavijo ir turi antibakterines savybes.

Elfas
Mandagumas

e.l.f. Nagų lako valikliu, $ 2; target.com Jūs visada galite pasikliauti e.l.f. už prieinamą, tačiau veiksmingą grožio sprendimą. Šie “on-the-go” citrusinių aromatų servetėlės ​​lengvai tinka piniginėje ir yra tik 2 $ už 24 servetėles!

SUSIJĘS: mados savaitė “Beauty Trend”: neigiamos erdvės manikiūrai Vis dar Turiu akimirką

Priti
Mandagumas

“Priti NYC Soy Nail Polish Remover”, 13 USD; Pritinyc.com “Prite” NYC “nagų lakas” įgijo tokius gerbėjus kaip Džesika Alba ir Keris Vašingtonas. Skirtingai nuo daugelio nagų lako valikliu, “Priti” sojos pagrindu pagaminta formulė yra 100 proc. Biologiškai skaidoma, natūrali ant odos ir nesuteikia galvos skausmo dėl jo citrinos aromato.

 SUSIJĘS: “Vegano nagų” prekės ženklo šventės, kaip Jessica Alba ir Kerry Vašingtonas, prisiekiu