Šie 2017 m. R & B žvaigždės nukreipia mūsų mėgstamiausius dešimtmečius dainininkus

Įvairių aukštųjų klasių viršūnėje dešimtojo dešimtmečio šiuolaikinė R & B muzika buvo aukso amžius. Mes visada atsiminsime dangaus platformos batus, žemesnius negu mažo aukščio džinsus ir visą tą flanelę, tačiau tai muzika, kuri išgyveno ilgai po vamzdžių viršūnių tiekimo ir šalčio mėlynos akių šešėliai bėgo sausai.

Ir dabar, beveik du dešimtmečius vėliau, yra visiškai nauja partijos crooners kurie mums rimtai “90s vibes. Šių metų “R & B” Grammy “nominantai iš vienos iš labiausiai novatoriškų muzikos industrijos menininkų iš veteranų pramonės, pavyzdžiui, Rihanna, naujokams žaidime, tokie kaip Bryson Tiller, bet aišku, kad jie ėmėsi įkvėpimo iš tų, kurie atvyko anksčiau.

Čia mes suporavome šiuolaikinius menininkus su savo 90-ųjų kolegomis, kad mūsų teorija atitiktų testą. Garsu, ar nematote panašumų, ar nepamirškite prisiderinti prie “Grammy Awards” 2017 m. Sekmadienį, vasario 12 d. “CBS”.

SUSIJĘS: susipažinkite su šiais metais geriausiu naujojo menininko “Grammy” nominuotu

Rihanna yra 2017 m. Janet Jackson

Kalbėk apie pypkę. Abi šios divos yra seksualinės charakteristikos meistrai, tačiau kiekviena nepriklausoma moteris, kuri niekada neleis pamiršti, kas yra atsakingas. 

Bryson Tiller yra 2017 m. Ginuwine

Šios dvi problemos. Didelė bėda. Kiekvienas gali dainuoti savo kelią į bet kurią širdį (ir iš bet kurio šunų namų). Nors “Ginuwine” yra labiau sportinis vokalistas, o Tilleris yra labiau pokalbis, klausydamasis vienos iš savo seksualių dainų sąrašų, jaučiasi taip, kaip jūs tiesiog kalbėjote saldus. Ir tai veikia. Kiekvienas. Laikas.

BJ “Chicago Kid” yra 2017 m. “Musiq Soulchild”

Jei turtingi, derliaus garsai buvo jūsų uogienė dar 90-ųjų ir 2000-ųjų metų, tada “Musiq Soulchild” greičiausiai buvo sunkios rotacijos jūsų CD grotuve. Šiomis dienomis, jei ieškote šios senosios mokyklos vibo, “BJ” “Chicago Kid” yra dar vienas menininkas, kuris gali pristatyti gana panašiai. Tai ne viskas, kas dažniausiai išgirsta muziką, kuri turi tikrą tekstūrą ir sielą, tačiau abu šie menininkai tai suprato. Ar galime kalbėti apie tuos vokalus? Nerealu!

Tory Lanez yra 2017 m. “Shaggy”

Praėjusių dešimtmečių partijos žmonės gali patvirtinti, kad Shaggy buvo “90s klubo” bangers “karalius. Ne tik jis žinojo, kad pristatė sklandų vokalą, bet jo salos įgnybas galėjo pradėti bet kurią vakarėlį. Panašu, kad žibintuvėlis oficialiai buvo perduotas Tory Lanezui, jaunikiui, kuris šiuo metu prisiėmė R & B gyventojų grubus berniukas. 

Solange yra 2017 m. Erykah Badu

Iš jų sielos muzikos iki savo asmeninio stiliaus ir bebaimis nuo socialinių komentarų, šios deivės kiekvieną kartą keitė musu nuomone apie muziką. Jie šokuoja savo būgnų ritmą ir įkvepia kitus padaryti tą patį!