Šiaurės vakarai jau pasirinko savo seselės vardą

Sausio mėnesį Kim Kardashianas ir jos vyras Kanye West laukia savo trečiojo vaiko per surogatvę ir, mažiau nei du mėnesius pasiruošę kūdikiui, pora vis dar nesprendžia pavadinimo. Tačiau jiems nereikia nulaužti, nes 4 metų Šiaurės Vakarai turi puikią monikerį. 

Per pasirodymą Elleno DeGenereso šou, Kim pagaliau patvirtino, kad turi mergaitę, o šiaurė šiek tiek jaučia naują džiaugsmo grupę “Baby Sister”. Ir, norėdamas, kad naujagimis kūdikiui atrodytų tikroviškesnis, Kim nusprendė mesti kūdikio dušu. 

“Žmonės pristatė žaislus ir dovanas, o [Šiaurė] atvėrė juos visus kitą dieną”, – paaiškino Vakarų Kardašanas. “Ir ji eina”: mama, nes čia nėra Baby Sister, manau, kad mano kambariuose reikia visų savo žaislų ir žaisti su jais ir įsitikinti, kad jie visi yra tinkami Baby Sister’ui. “

Nors slapyvardis “Baby Sister” yra mielas, Šiaurė yra labiau iškilminga moniker proto. “Ji turi žaislą, lamą” Laikykis su Kardashians žvaigždė sakė. “Ji pavadino ją” Star West “. Ji pavadino viską, “Star West”. “Pavadinimas atrodo taip pat kaip ir Kimie alėja, tačiau realybės valdovas nėra pernelyg suinteresuotas šia idėja. “Aš nebuvau”, – sakė ji. 

Nors Kim ir Kanye neturi akmens pavadinimo, mes tikime, kad jis bus toks pat didelis, kaip Šiaurė ir Šventoji.