Ši “Throwback Snap” Baby Amy Schumer ir jos didysis brolis negalėjo būti Cuter

Amy Schumer – visa tai parodyti savo šeimos meilę. The Traukinio avarija “Instagram” ketvirtadienio žvaigždė pasidalijo savo saldus mačą ir brolią Jasoną Steiną, kuris parodė jai kaip žavingą kūdikį, linguojantį savo didžiojo brolio rankose.

“#tbt man ir mano bro bus Oakland tonight. Mes visada turėjo” tai “,” Schumer užfiksavo smūgį. Jame komikas drąsiai miega, kaip jos brolis plakiruotos apykaklės mėlynos marškinėlių-lopšių ir žiūri į kamerą.

#tbt man ir mano bro bus Oakland tonight. Mes visada turėjome “tai”

Nuotrauka, kurią paskelbė @ emyschumer

Steinas, bosine klarnetė, atvėrė savo laidas su savo grupe “Spynos meistras Isidore”, nes ji keliavo po visą šalį savo komedijos kelionėje, o Schumeras užtikrina, kad gerbėjai žinotų, kada jie išvaizdą kartu.

Prieš porą dienų aktorė paskelbė dar vieną nuotrauką, kurioje vaikai parodė, kad jie yra du, apibūdindami: “Šie vaikai šiandien atlieka” @ thegarden “. Nuotraukoje, kūdikis Schumer miršta švelnus šypsena, nes jos brolis apsirengia šalia jos.

Šie vaikai šiandien vykdo @thegarden

Nuotrauka, kurią paskelbė @ emyschumer

SUSIJĘS: Madonna ir Amy Schumer sukūrė milžinišką žmogaus piramidę

Schumer ne tik žavėjo kelionę su savo broliu, bet ir Madonna (kuri su juo pastatė su juo susijusią žmogaus piramidę), ir Dave Chappelle yra tarp garsenybių, kurios pasirodė, kad parėmė ją savo laidose. Galima sakyti, kad tai buvo vienas epizodas pasirodymų rinkinys.

Žmogaus piramidė žvaigždės @ madonna

Nuotrauka, kurią paskelbė @ emyschumer