Ši “Thank You Obama” drabužių linija iš tiesų įvyko

Jei jaučiate norą nešioti savo dėkingi už Obamos šeimą ant rankovės, “Joe Fresh Goods” suteikė puikią galimybę.

Grafinis drabužių dizaineris neseniai paskelbė “Thank You Obama” liniją, kurią sudaro elementai nuo 44 korespondentinės krepšinio – nuoroda į 44-ąjį “POTUS”, “Barack Obama” “Thank You Michelle” ilgomis rankovėmis, ir graffiti įkvėptu baltu ilgiu -Sleeve marškinėliai, kurie pabrėžia pora vestuves.

“Su šiuo projektu aš norėjau pažymėti laikotarpį savo gyvenime, kuriame aš jaučiau, kaip galėčiau daryti viską, ką norėčiau, ir būk tai, ką norėčiau”, – Joe Fresh Goods paaiškina savo tinklalapyje. “Naktis Obama, laimėjusi savo pirmąją kadenciją, davė man tokią vilties, ypač ir svarbiausia kaip juodaodis. Aš nusprendžiau surinkti” ačiū “ir davė man kažką šypsosi kas dabar ir tada, kai žiūriu į spinta “.

Ši linija taip pat apima “Malia” marškinėlę, naudojančią Harvardo universiteto “tamsiai raudoną” spalvą, kurią rudenį turi pasiimti 18 metų vyras, paprastą juodą kostiumą su “Thank You Obama” mantra, ir marškinėliai, turintys buvusio prezidento galvą su karūnu ant galvos.

Penktadienį, grafikos drabužių dizaineris vienas išaugo pats atskleidžiant partnerystę su Chance reperis, kuris modelio kūrinius iš kolekcijos naujų vaizdų.

VIDEO: tikimybė, kad “Rapper” modeliai “Joe” šviežios prekės dėkoja “Obama Line”

SUSIJĘS: internetas vyksta beprotiškai per atostogas Obamas

Patikrinkite prekes ir kelias “Chance” nuotraukas žemiau:

per pastarąsias 24 valandas man buvo daugiausia lankytojų. internete ir psichiškai lol. visa netikėta politika į šoną norėjau sukurti projektą, parodantį meilę šeimai, kuri įkvėpė mane, ir mano darbas yra pranešti apie dabartinius laikus savo meniu (drabužiais) … Dėkoju mano geram draugui @ chancetherapper už šokinėjimą padėkite šia idėja. mes tiesiog tiesiog sudaužėme internetą. www.thankuobama.us

Nuotrauka, paskelbta “@joefreshgoods”

nuotaika: tiesiog stebėkim.

Nuotrauka, paskelbta “@joefreshgoods”

taip, tai tikriausiai mano labiausiai ženkliška kolekcija iki šiol.月 1/20/17 #thankyouobama

Nuotrauka, paskelbta “@joefreshgoods”

“Ačiū obama” “lookbook” gavo šiandien gatves. Šią rangą galima rasti internete (thankuobama.us) ir @fattigerworks @ 12 pm cst. ribotas, sėkmės. ��������®

Nuotrauka, paskelbta “@joefreshgoods”

“Ačiū obama” kolekciją iš mano www.thankuobama.us ������®

Nuotrauka, paskelbta “@joefreshgoods”

“ačiū obama” pilna kolekcija, kurią galima rasti internete ir @fattigerworks šį šeštadienį 12 val. cst. visą rangą ieškoti. ����®

Nuotrauka, paskelbta “@joefreshgoods”

Peršokti į thankuobama.us įsigyti kolekcijos dalį (nors saugokitės: daugelis daiktų šiuo metu yra grįžtamojo užsakymo metu).