Ši naujoji Barre klasė pažadėjo suteikti jums figūrėlės lankytoją

Kas atsitinka, kai sujungiate sudėtingą dailiojo čiuožimo choreografiją su izometrinio stiprumo mokymu? “Gold Barre”, nauja “Equinox” klasė, pagrįsta nė vieno, išskyrus olimpinį aukso medalininką Tara Lipinski, technologijomis. Ji bendradarbiavo su “Equinox” programos vadybininku Nicole DeAnda, kad sukūrė 45 minučių trukmės, su širdies infuzija susijusią treniruotę, skirtą padėti pasiekti ledo slidininkio laimikį., su judesiais, kurie imituotų tas, kurias profesionalas padarė ant ledo, įskaitant verpimą, šokinėjimą ir “glostydama” naudojant sklandytuvą diskai (imituojantys persikeliant iš vienos arklių į kitą). 

Tiesą sakant, iš Lipinskio pačios kankino tai, kad ieškojo pratimų, kurie galėtų išlaikyti savo kūną tokia pat formos, kaip ir tada, kai ji buvo konkurencinga sportininkė. “Prieš kelerius metus atradau barre, ir tai pakeitė mano gyvenimą “, – sako ji Stiliuje. “Kai aš keliausiu, aš pamažu pradėjau pritaikyti savo barrei įprastą slidinėti”. Žemiau, Lipinski mums daugiau sako apie “Gold Barre” genezę ir tai, kas daro ją unikali. Dabar ši klasė yra “Equinox” vietose visoje šalyje. 

Kaip “Gold Barre” skiriasi nuo tipinių barre klasių?

Treniruote šiek tiek daugiau dėmesio skiriama širdies ir ištvermės treniruotėms ir tikslams skiriant šiek tiek kitokius raumenis – širdies ritmas tampa šiek tiek didesnis už tradicinę barrelio treniruotę. Taip pat daug dėmesio skiriama šios klasės pusiausvyrai, dėl ko jūs susiduriate su daug daugiau nei manote. 

SUSIJĘS: 5 Stiliuje “Staffers” atskleidžia savo mėgstamas “Boutique Fitness Classes”

Kokie yra veiksmai, įtraukti į klasę, kuri imituoja jūsų dailiojo čiuožimo techniką?

Viename skyriuje visos pozicijos yra pagrįstos verpimo jėgomis, pvz., Atleidimas (“Ed” pastaba: nugaros pozicija, kurioje nugara yra išlenktas ir galva nukrenta atgal link ledo, kai laisva kojos atsilenkė) Mes naudojame apvalius diskus, kad sukurtume judesį, kuris imituoja glostydamas ant ledo, kuris iš tiesų yra tas, kuris siekia grobio. Jūsų glutetai ir hamstrings bus degti!

SUSIJĘS: Kaip gauti tonuotas kojas kaip Kendall Jenner’s

Kokia klasėje muzika vaidina?

Mes sukūrėme įdomų klasikinės muzikos derinį su EDM ritmu. Dainos tikrai pritraukia jus per klasę, bet būkite tikri tuo, ką figūrių lenktynininkai iš tikrųjų šokinėja varžybų metu.