Ši kanapių aliejaus skutimosi tuša tau duos ilgiausias blakstienas

Atsiprašome, bet naudojant kanapių vartojamą kosmetiką grožio produktai nepadės. CBD aliejus gali būti psichotropinis, bet tai suteikia puikią grožio ingredientą, nes jis natūraliai drėkina.

Naujausias grožio prekės ženklas, kuris apima BĮD aliejų kaip herojaus ingredientą, yra “Pieno makiažas”. Šiandien “Instagram” paskelbė, kad paleidžia tušą su aliejumi. 

PALAIKITE! Pristatome #KushMascara – vieną hitą HIGH tome. – Tai visiškai veganas ir pakrautas su geromis jūsų sudedamosiomis dalimis. Tai apima: ��BANGINIO KANAPIO ALIEJUS: sudėtyje yra kanibino aliejaus, turinti daug biologinių baltymų, kad blakstienos būtų storos be nuosėdų. Ir nesijaudinkite – ten nėra psichoaktyvių THC, todėl vienintelis dalykas, kuris yra aukštas, yra jūsų blakstienos. “ŠVIESOS ŠVIRKŠTINIAI PLUOŠTAI”: užsidaro ant blakstienos visomis kryptimis ilgam laikui. �� PUFF PUFF BRUSH: Tankiai supakuotas teptukas vienodai dengia sluoksnius ir kelia blakstienas nuo šaknų iki galo, kad būtų nustatytas aiškus, nesugadintas poveikis. – “4/20” už 24 dolerius už 24 val., Esančius “milkmakeup.com”, “Sephora.com” ir “@ Saforos” parduotuvėse. – Norite daugiau? Pasiekti istorijas, skirtas visiškam šaukšteliui ��

“Milk Makeup” (@milkmakeup) bendrai paskelbta nuotrauka

 

SUSIJĘS: 8 prabangūs blakstienaliai, kurie verti aukšta kaina

“Kush Mascara” (24 dol.; Milkmakeup.com) yra “volumizing” ir pratęsianti formulė, kuri buvo dveji metai. Kai “Milk Makeup” nusprendė gaminti savo produktus 100 proc. Veganą, bendrovė turėjo rasti alternatyvius sprendimus, skirtus įprastoms makiažo sudedamosioms dalims, pvz., Bičių vaškui. Būtent čia pasirodė KCB aliejus.

“Kush” sudėtyje esantis kondicionierius, turintis daug antioksidantų, sulydo mascara’s pluoštus, kad blakstienų storis padidėtų. Formulės širdies formos pluoštai pritvirtinami prie blaksnių visomis kryptimis, siekiant maksimalaus pločio, tūrio ir garbanojimo.

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas

Tuščias, purvinas, medžio formos “Puff Puff” teptuku, tvirtai pavadintas tušas, užtikrina netolygaus, netvarkingo sluoksnio klojimą. Jo kūgioji galva puikiai tinka kiekvienam plaukui gauti, įskaitant tuos mažus blakstienos vidinius kampinius jūsų akis.

Dėl Kush Mascara pradžios datos, jūs galite gauti savo rankas ant vieno iš sidabro vamzdelių tiksliai, kai tikitės: Tušinukai pateks į “Milk Makeup” svetainę ir “Sephora” balandžio 20 dieną..