Ši “Closet Concierge” tarnyba yra vienintelis tinkamas pavasario švarumas

Kiekvienais metais ateina laikas (dažniausiai būtent dabar), kai jūs neišvengiamai priversti iš naujo įvertinti savo spintelės turinį. Tačiau, priklausomai nuo jūsų drabužių spintelės pločio, pavasario valymas ne visada toks paprastas, kaip tik nuspręsti, ką išlaikyti ir ką mesti. Jūs turite apsvarstyti, kuriuos kūrinius norite perparduoti, paaukoti ir sugrįžti į savo kasdienę rotaciją, tikėtina, po tam tikro reikalingo siuvimo ir (arba) sauso valymo. Tai nėra maža feat, todėl tai neįtikėtinai naudinga turėti papildomą darbo jėgą, ypač kai jie yra mokomi chalet slepkams.

TK
Courtesy of Fitz

Įveskite Fitzą. Naujoji “spintelė konsjeržų tarnyba”, kurią įkūrė Gilt ir Glamsquad alum Alexandra Wilkis Wilson, organizuoja savo spintą, redaguoja jūsų drabužių spintelę ir netgi padeda perparduoti ir dovanoti daiktus tik per tris valandas trukusį susitikimą. Skamba per daug, kad būtų tiesa, tiesa? Būtent todėl mes turėjome tai išbandyti patys. Kaip tai veikia: paprasta: pirmiausia Fitz užpildė klausimyną prieš jūsų paskyrimą apie savo valymo stilių ir tikslus (ty ar norite, kad norite išvalyti visą valymą), tada atvyksite du stilistai dieną iki verslo.

TK
Courtesy of Fitz

SUSIJĘ: 20 geriausių “Closet Organizing Tips, Ever”

Ir leiskite man būti pirmuoju pasakyti: šie vaikinai žino, ką jie daro. Pradedantiesiems jie atneša sutraukiančią drabužių stalą, kurią jie surenka šalia jūsų spintelės, tada greitai ją tvarko pagal spalvą ir drabužio tipą. Tada jie pateikia jums kiekvieną kūrinį Marie Kondo stiliumi, kad galėtumėte nuspręsti, ar jį laikyti, siųsti, ar paaukoti. Jei nuspręsite siųsti, stilistai atliks visus jūsų darbus ir atsiųs el. Pašto atnaujinimus, jei ir kai jūsų daiktai bus parduoti. Jei pasirinksite paaukoti, turėsite maišelius su išankstinio apmokėjimo etiketėmis, kurios bus paruoštos pristatyti į artimiausią pašto skyrių.

TK
Courtesy of Fitz

Galbūt labiausiai neįtikėtinai iš visų, jei jūsų spintoje nėra įrengti būtini organizavimo reikmenys, “Fitz” yra užpakalinis lauke, kuriame yra pakabinami pakabos, batų laikikliai, laikymo dėžės ir tt, galima įsigyti už papildomą mokestį. (Jei konkretaus daikto, kurio jums nereikia, vagone, stilistai bus specialūs – užsisakyk tai jums, aš iškart pristatiau 90 aksominių pakabų ir po kelių dienų pasirodė batų laikiklis). Ir nors kaina gali būti kieta (Už paskyrimą 300 USD), tai yra maža kaina, kurią reikia sumokėti už savo sveiko gyvenimo palaikymą. Pasitikėk mus.

Norėdami užsisakyti susitikimą, apsilankykite yourfitz.com.