“Hunger Games”: plaukų paslaptys tiesiai iš rinkinio!

Bado žaidynės filmas bus plaukai įspūdingi! “Tai buvo vienas iš sudėtingiausių, išsamių filmų, kuriuos kada dirbu”, – sakė “plaukų skyriaus vadovas” Linda Gėlės sakė InStyle.com. “Žmonės sunaikins, kaip gražus ir kvapą gniaužiantis.”Mes priimsime jos žodį, ypač atsižvelgiant į šią statistiką: 

3000: Žmonės, kurie per savaitę buvo tvarkomi per plaukų ir makiažo palapines. “” Extras “galėjo ne tik turėti savo įprastą plaukus, kiekvienas turėjo būti laiko stiliaus”, – sakė Gėlės.

500: Gyventojai ir aksesuarai, kurie turėjo blakstienas, balinta, įskaitant Elizabetą Banksą, kuris vaidina Effie Trinket.

400: Perdirbami nariai ir priedai, dėvintys perukai per vieną filmavimo dieną. “Mes nuvykome su nelygiais spalvų pakitimais, pvz., Dulkėtomis rozėmis ir šaknimis”, – sakė Gėlės. “Iššūkis buvo, kad jie atrodytų madingi ir sudėtingesni”.

45: Kirpėjai dirba per vieną dieną.

20: Protokolas praturtino Jennifer’o Lawrence’o Katnisso Everdeino parašą.

3: Spalvoti perukai, kuriuos dėvi Elizabeth Banks: viena rožinė, viena žalia ir viena levanda.

1: Perukas, kurį dėvi Stanley Tucci, vaidina Cezar Flickerman. “Tai tamsiai mėlynos spalvos perukas Karl Lagerfeld stiliaus ponytail”, – sako ji.

Bado žaidynės premjeros 2012 m. kovo 23 d. – tik 136 dienų. Susijaudinęs dar? 

DAUGIAU HUNGER ŽAIDIMAI:• “First Look”: “Hunger Games” plakatai • “Hunger Games” priekabos • Nuotraukos iš “The Hunger Games” • Susipažinkite su filmų aktoriais! • Lenny Kravitz žaisti Cinną

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =